Bella Hadid za chuda na reklamę odzieży sportowej?

Pozycja Gigi Hadid i jej młodszej siostry Belli w świecie mody jest bardzo wysoka. Obie siostry nie mogą narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów i branży mody. 20-letnia Bella niedawno potwierdziła swoją współpracę z jednym z gigantów odzieży i akcesoriów sportowych. Decyzja ta nie spotkała się z przychylnymi komentarzami ze strony internautów. Według nich Bella jest za chuda na reklamowanie odzieży sportowej.

Jest młoda i piękna. Bella Hadid, bo o niej mowa, odniosła w branży mody kolejny sukces. Tym razem 20-letnia modelka została ambasadorką Nike. 20-letnia modelka pochwaliła się radosną nowiną na Instagramie, pozując na tle bilboardu Nike. - Jestem bardzo podekscytowana. Ogłaszam, że oficjalnie jestem częścią rodziny Nike-napisała na swoim profilu.

Nie zabrakło pochwał ze strony internautów, ale również bardzo krytycznych komentarzy. Według niektórych, Bella jest po prostu za chuda na reklamowanie odzieży sportowej.  – To smutny dzień, gdy szkielety występują w kampaniach sportowych-napisała jedna z internautek. Według krytykujących, ciuchy sportowego koncernu powinna reklamować modelka posiadająca wysportowaną sylwetkę.

Foto: East News Bella Hadid

Warto podkreślić, iż Bella w ostatnim czasie sporo schudła, przygotowując się do wielkiego pokazu Victoria’s Secret, w którym niebawem wystąpi. A jakie jest wasze zdanie? Bella rzeczywiście jest za chuda?

Tematy:

Nieprawidłowy email