Behati Prinsloo w Vogue Turkey

Aniołek Victoria’s Secret rozwinął skrzydła – znana głównie z pokazów bielizny modelka trafiła na okładkę turekciego Vogue’a. Zobaczcie Behati Prinsloo w wersji „high fashion”.

Vogue Turkey

Behati Prinsloo jest jednym z ulubionych Aniołków Victoria’s Secret, ale nie można zapomnieć o jej osiągnięciach poza lukratywnym kontraktem z VS – Behati współpracowała z największymi markami: Hugo Boss, Marc by Marc Jacobs, Nina Ricci, Chanel, Prada, Versace… Ale dopiero współpraca z Victoria’s Secret zagwarantowała rozpoznawalność jej nazwiska. Od 2007 roku modelka regularnie chodzi w prestiżowych pokazach bieliźniarskiej marki. Ona, w przeciwieństwie do większości modelek z wybiegu VS jest oficjalnie mianowana Aniołkiem VS. Była także twarzą młodzieżowej linii PINK, pojawia się we wszystkich katalogach, a jej twarz zdobi najnowszy katalog strojów kąpielowych. Nic zatem dziwnego, że Behati Pronsloo utożsamiana jest z Victoria’s Secret. Jednak teraz możemy podziwiać wdzięki modelki w mniej komercyjnych okolicznościach – Behati wzięła udział w sesji do tureckiego wydania magazynu Vogue.

Jej obecność w modowej biblii nie jest przypadkowa – Behati Prinsloo została zakwalifikowana jako jedna z 5 najlepszych modelek świata przez redakcję tureckiego Vogue’a. Obok niej wyróżniono: Alessandrę Ambrosio, Jourdan Dunn, Fei Fei Sun i Jessicę Stam. Każda z nich dostała „swoją okładkę” i sesję zdjęciową. Nieco bardziej modowa Behati pozuje w ubraniach od Chanel, Diora, czy Roberto Cavalli. Zdjęcia do marcowego wydania tureckiego Vogue’a wykonał Cuneyt Akergolu.

Vogue Turkey
Vogue Turkey
Vogue Turkey

Tematy:

Nieprawidłowy email