Barbie została prezydentem

Barbie na prezydenta? Firma Mattel postanowiła w dalszym ciągu edukować młode dziewczyny. Tym razem do sprzedaży wprowadzona została seria lalek aspirujących na stanowisko prezydenta i jego zastępcy.

Foto: Materiały prasowe

Każdego roku Barbie przedstawia nowe lalki reprezentujące zawody, w których kobiety są zdecydowaną mniejszością. W tym roku marka wprowadziła do sprzedaży lalki: Barbie Prezydent i Barbie Wiceprezydent. Dzięki nowym zabawkom, Mattel pomaga dziewczynkom uwierzyć w siebie i własne możliwości.

Nie jest to pierwsza tego typu kampania edukacyjna zorganizowana za pomocą kultowych lalek. Na początku tego roku Barbie zaprezentowała nową linię lalek z serii Fashionistas, wprowadzając do niej 3 nowe sylwetki lalek (krągłą, drobną i wysoką) o 22 kolorach oczu, 30 kolorach włosów, 14 różnych rysach twarzy i 7 odcieniach skóry.

Tematy:

Polecamy także:

Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.

 

Wpisz, jak chcesz się przedstawić
lub zaloguj się

Komentarze

~IgaAa : To zabawne, mattel wprowadza lalkę barbie prezydenta, a w naukach politycznych mówi się o "teori lalki barbie" (https://notatek.pl W taki sposób Kwaśniewski wygrał z Wałęsą, a Duda z Komorowskim. Wiele lat minie zanim nauczymy się ignorować powierzchowność. Z drugiej strony też fajnie, że jest co raz więcej kampanii społecznych wspierających kobiety :)
26 lip 16 09:59
Liczba głosów:0
0%
0%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:

Nieprawidłowy email