Bar Refaeli w reklamie bielizny

Blond piękność z Izraela po raz kolejny wzięła udział w letniej kampanii bielizny Passionata na 2014 rok. Modelka kusi swoim uwodzicielskim spojrzeniem, pozując u boku bardzo przystojnego mężczyzny.

Passionata

Można powiedzieć, że Bar Rafaeli już na dobre zagościła w reklamach firmy Passionata. Szczerze mówiąc nie ma się co dziwić, w końcu modelka w bieliźnie wygląda zjawiskowo. Jej kobiece kształty, słodki uśmiech i magiczne niebieskie oczy prezentują się rewelacyjnie w najnowszej kampanii. Klimat zdjęć utrzymany jest w bardzo naturalnym i kokieteryjnym tonie. Pikanterii dodaje jednak stojący obok Rafaeli tajemniczy mężczyzna, który ubrany jest w elegancki garnitur. Model na jednym ze zdjęć skradł nawet buziaka pięknej Bar.

Bar Refaeli w reklamie bielizny / materiały prasowe
Bar Refaeli w reklamie bielizny / materiały prasowe

Marka Pasionata w swojej letniej ofercie proponuje kolorową i bardzo dziewczęcą bieliznę. Motywem przewodnim kolekcji jest słodki kolor różu, filetu, granatu i czerni. Reklamy bielizny zazwyczaj epatują nagością i nadmiernym seksapilem. Jednak w tym przypadku firma postanowiła postawić na urok osobisty Bar Rafaeli. Modelka pozuje w bardzo naturalny i nienarzucający się sposób. Taka bielizna to świetne uzupełnienie codziennego ubioru. Nawet jeśli jej nie widać to z pewnością doda nam pewności siebie i sprawi, że będziemy czuły się świetnie i bardzo seksownie.

Bar Refaeli w reklamie bielizny / materiały prasowe

Tematy:

Nieprawidłowy email