Bar Rafaeli w wiosennej kolekcji Passionata

Bar Rafaeli po raz kolejny pojawia się w kampanii reklamowej firmy Passionata. Kolekcja na sezon wiosna – lato 2014 zwraca uwagę nie tylko zmysłową bielizną, ale przede wszystkim oryginalną kampanią z radosną, izraelską pięknością w roli głównej.

Passionata

Izraelska modelka zdobyła popularność dzięki relacji z Leonardem DiCaprio. Burzliwy związek ostatecznie rozpadł się 3 lata temu, ale kariera Rafaeli wcale nie zwolniła tempa. Modelka pojawia się w kolejnych kampaniach reklamowych, między innymi po raz kolejny została twarzą bieliźniarskiej marki Passionata.

To, co wyróżnia wiosenną kampanię Passionaty na tle reklam innych bieliźniarskich marek, to przyjemny, beztroski klimat zdjęć i niczym nieskrępowany uśmiech Bar. Modelka pozuje z tortem, lizakami, balonami i kwiatkami. Modelka bawi się rekwizytami, niczym kilkuletnia dziewczynka, wywołując na jej twarzy szczery uśmiech. Słodkiego klimatu dodaje pastelowe tło we wzory serduszek i kolorowych groszków. Ten beztroski klimat tylko na chwilę pozwala zapomnieć, że w zdjęciach chodzi o jak najlepsze zaprezentowanie kobiecej bielizny, która na smukłym ciele Bar Rafaeli prezentuje się bezbłędnie.

Passionata
Passionata
Passionata
Passionata
Passionata
Passionata

Tematy:

Nieprawidłowy email