Monika JAC Jagaciak wraca na europejskie wybiegi

Trzydziestoletni Olivier Rousteing to gwiazda paryskiej mody. Jego projekty kochają nie tylko celebryci, ale także największe gwiazdy modelingu. Ich obecność na wybiegu podczas ostatniego pokazu Balmain tylko to potwierdza.

Foto: East News

Nie da się nie zauważyć, że w tym sezonie pokaz Balmain to jedno z najważniejszych wydarzeń paryskiego tygodnia mody. Powodem tego jest oczywiście zbliżająca się wielkimi krokami premiera kolekcji stworzonej przez Oliviera Rousteinga dla popularnej szwedzkiej sieciówki H&M. Trzydziestoletni projektant nie tylko przywrócił świetność nieco zapomnianemu domowi mody, ale także udowodnił, że mariaż mody oraz mediów społecznościowych to w obecnych czasach połączenie gwarantujące sukces – sam Rousteing uważa się wręcz za #instaholic.

Co prawda, w tym sezonie w pierwszym rzędzie zabrakło Kim i Kanye Westa, ale za to na wybiegu pojawiła się Monika JAC Jagaciak. Jest to pierwszy europejski pokaz naszej topmodelki od paru lat. Powodem jej nieobecności był dotychczasowy kontrakt z Chanel. Poznanianka, jako ambasadorka paryskiego domu mody, na kilka lat musiała zniknąć z rynku. Kontrakt ten nie obowiązywał w USA i nie obejmowa między innymił pracy dla Victoria’s Secret.

Foto: East News

Oprócz JAC w pokazie udział wzięły dwie inne Polki – Kasia Struss i Magdalena Frąckowiak. To oczywiście nie jedyne gwiazdy modelingu, które pojawiły się na wybiegu. Olivier Rousteing zaprosił także Alessandrę Ambrosio, Doutzen Kroes, Joan Smalls, Jourdan Dunn, siostry Gigi i Bellę Hadid, Darię Strokus, Sashę Luss, Isabelli Fontanę oraz Kendall Jenner.

Tematy:

Nieprawidłowy email