88-letnia szafiraka dała czadu na gali VMA 2016

Baddie Winkle jest aktywna na portalach społecznościowych. Ma konto na Instagramie, Facebooku i Twitterze oraz Snapchacie. W gronie osób obserwujących jej profil znajduje się między innymi Rihanna, a na imprezach bawi się z Miley Cyrus oraz Kardashiankami.

Foto: Getty Images

Baddie Winkle ma 88 lat i zyskała miano najstarszej szafiarki na świecie. Jej prawdziwe imię brzmi: Helen Ruth van Winkle. Staruszka wyznaje zasadę, że w każdym wieku można nosić to, na co ma się ochotę. Wewnętrzne poczucie młodości zawdzięcza wspólnemu życiu z wnuczką i 19-letnią prawnuczką Kennedy. To właśnie one odpowiedzialne są za stworzenie jej niepowtarzalnego stylu.

Niesamowitą radość sprawiają nam wspólne poszukiwania ubrań i tworzenie z nich nowych stylizacji - wyznaje blogerka.

Internetowa popularność Baddie Winkle rozpoczęła się od prac w ogrodzie, na które założyła kolory T-shirt i szorty. Prawnuczka widząc babcię, postanowiła zrobić jej zdjęcie, które opublikowała w sieci. Internauci entuzjastycznie zareagowali na fotografię, a każde kolejne ujęcia cieszyły się coraz większą popularnością.

Kolorowe stylizacje Baddie to reakcja na tragedię, jaką przeżyła w przeszłości. Winkle straciła męża i syna. Pewnego dnia uznała, że kolorowy ubiór pomoże jej poradzić sobie z traumą. Największą wartością, jaką dał jej debiut w sieci, to odzyskane poczucie własnej wartości, a także możliwość stanowienia przykładu dla innych osób starszych.

Foto: Getty Images Baddie Winkle

Winkle jest aktywna na portalach społecznościowych. Ma konto na Instagramie, Facebooku i Twitterze oraz Snapchacie. W gronie osób obserwujących jej profil znajduje się między innymi Rihanna, a na imprezach bawi się z Miley Cyrus oraz Kardashiankami.

Foto: Getty Images Baddie Winkle

Baddie pojawiła się także na 33. gali MTV VMA 2016, która odbyła się w niedzielę wieczorem w Nowym Jorku. Gwiazda sieci na czerwonym dywanie zaprezentowała się w wysadzanym kamieniami cielistym kombinezonie, który uzupełniała sportowymi butami na koturnie w gwiazdki, a także wysadzaną cyrkoniami laską. Stylizacja blogerki nawiązywała do słynnego kostiumu Britney Spears, w którym księżniczka popu zaprezentowała się na VMA w 2000 roku.

Foto: Getty Images Baddie Winkle
Foto: Getty Images Baddie Winkle

Tematy:

Nieprawidłowy email