Backstage sesji zdjęciowej Anji Rubik dla Mohito

Kto najlepiej zaprezentowałby ubrania z pierwszej, autorskiej kolekcji Anji Rubik? Oczywiście, sama Anja Rubik! Jako pierwsze otrzymałyśmy zdjęcia zza kulis sesji zdjęciowej do kampanii Exclusive Collection dla Mohito! Zobaczcie koniecznie!

MOHITO

Autorska kolekcja ubrań Anji Rubik dla marki Mohito jeszcze nie pojawiła się w sklepach, a już budzi ogromne zainteresowanie. Nic dziwnego - w końcu garderoba wzorowana stylem ikony mody będzie teraz na wyciągnięcie ręki. Anja Rubik nie tylko zaprojektowała ubrania, wybierała tkaniny, ale także w pełni zaangażowała się w produkcję sesji zdjęciowej.

Anja Rubik oczywiście wystąpiła w roli modelki, ale także wymyśliła artystyczną koncepcję zdjęć i osobiście stworzyła stylizacje. Zresztą kto lepiej, niż sama Anja mógłby odtworzyć jej styl? To właśnie na nim opiera się najnowsza edycja Exclusive Collection marki Mohito. W kolekcji znajduje się wiele produktów bazowych jak t-shirt z logo AR (zaprojektowanym specjalnie dla Mohito przez modelkę) czy miękkie, luźne swetry, ale też bardziej wieczorowe projekty: długa do samej ziemi, połyskująca suknia na ramiączkach, asymetryczna spódnica, spodnie z zamszowymi frędzlami oraz srebrna kurtka typu bomber. Wszystko wykonane oczywiście z najlepszej jakości materiałów: skóry, naturalnej wełny oraz jedwabiu.

Redakcja VU MAG jako pierwsza dostała zdjęcia z backstage’u sesji promującej pierwszą, autorską kolekcję Anji Rubik. Sesja została zrealizowana na dachu jednego z nowojorskich budynków oraz w studio zdjęciowym. Autorką fotografii jest Paola Kudacki, fryzury wykonał Kevin Ryan, a makijaż Wendy Rowe. Efekty pracy ekipy ukażą się w prasie, billboardach i internecie.

Limitowana Exclusive Collection pojawi się w sprzedaży już 14 listopada. Poprzedzi ją pokaz z udziałem samej gwiazdy, który odbędzie się 6 listopada w Warszawie. Na pewno zdamy wam szczegółową relację z tego wydarzenia!

MOHITO
MOHITO
MOHITO
MOHITO

Tematy:

Nieprawidłowy email