Ona nie ma kompleksów i kocha swoje ciało. Ashley Graham promuje kolekcję kostiumów kąpielowych

Ashley Graham przekonuje kobiety, że piękną można być bez względu na rozmiar. Najpopularniejsza obecnie modelka plus size zaprojektowała kolekcję kostiumów kąpielowych, którą promuje razem z kobietami w różnym wieku i o różnej wadze.

Foto: Materiały prasowe

Ashley Graham z impetem wkroczyła w świat mody. 2016 r. przyniósł jej mnóstwo pracy, okraszonej sukcesami. Również i w nowym roku Ashley może pochwalić się kolejnymi projektami. Dopiero co mogliśmy ją oglądać na okładce "Vogue'a" z najpopularniejszymi modelkami świata, a już pochwaliła się kolejną sesją.

Foto: Materiały prasowe Ashley Graham
Foto: Materiały prasowe Ashley Graham
Foto: Materiały prasowe Ashley Graham

28-letnia modelka razem z marką "Swimsuits For All" zaprojektowała kolekcję kostiumów kąpielowych razem z marką "Swimsuits For All". W sesji promującej kolekcję, razem z Ashley wystąpiły zwykłe kobiety w różnym wieku i różnym typie budowy.

Warto podkreślić, że Ashley po raz drugi zostanie gwiazdą magazynu "Sport Illustrated", który jeszcze niedawno promował tylko i wyłącznie szczupłe i wysportowane modelki. W ubiegłym roku nastapił przełom, a na kartach magazynu oprócz Ashley zaprezentowała się również 57-letnia modelka Nicola Griffin.

Tematy:

Nieprawidłowy email