Najsłynniejsza modelka plus size w kampanii bielizny

Początek tego roku bez wątpienia należy do Ashley Graham. Amerykańska modelka konsekwentnie walczyła o pozycję w świecie mody – w swoim imieniu, a także wszystkich dziewczyn o nieco pełniejszych kształtach, marzących o karierze w modelingu.

Foto: Materiały prasowe

28-letnia Ashley Graham już od kilku sezonów należy do grupy topowych modelek plus size. Jej sesje zobaczyć można było w takich tytułach o modzie jak „Vogue” czy „Glamour”. Była także gwiazdą kampanii między innymi marki Forever21. Jest też pierwszą w historii modelką plus size, która znalazła się na okładce specjalnego wydania „Sport Illustrated Swim Issue.

Jednak modeling to nie jedyne zajęcie Ashley. Amerykanka zajęła się także projektowaniem bielizny. Premiera jej nowej kolekcji Ashley Graham Essentials Collection dla kanadyjskiej marki Addition Elle miała miejsce przy okazji ostatniego nowojorskiego tygodnia mody. Do sieci trafił już lookbook kolekcji, którego gwiazdą jest oczywiście sama Graham. Warto zauważyć, że zdjęcia zostały poddane jedynie delikatnej obróbce graficznej, co oczywiście ma na celu zwiększyć wiarygodność samej kampanii. Sprawdźcie, jak Ashley wypadła na najnowszych zdjęciach.

Foto: Materiały prasowe Ashley Graham
Foto: Materiały prasowe Ashley Graham
Foto: Materiały prasowe Ashley Graham
Foto: Materiały prasowe Ashley Graham

Tematy:

Nieprawidłowy email