Ashley Graham odsłoniła ciało na Instagramie. Fani zachwyceni

Ashley Graham długo musiała walczyć o to, aby przebić się do branży mody zdominowanej przez bardzo szczupłe modelki. 29-letniej Amerykance udało się i dziś jest najpopularniejszą modelką plus size na świecie. Pojawia się na okładkach modowych pism, bierze udział w pokazach mody i tworzy kolekcje. Modelka zaprojektowała linię kostiumów kąpielowych dla marki Swimsuits For All. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z kampanii, w której jest gwiazdą.

Foto: Materiały prasowe

Ashley Graham ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów w branży mody. 29-letnia modelka szybko stała się gwiazdą wśród modelek plus size, choć jak podkreślała w wywiadach, łatwo nie było jej się przebić.

- Pewność siebie to nie jest coś, co zjawia się w ciągu jednej nocy. Pracuję nad nią od bardzo dawna. Patrzę w lustro i mówię: jesteś odważna. Jesteś błyskotliwa. Jesteś piękna. Słowa mają moc. Jeśli zaczniesz używać słów negatywnych, to wtedy dokładnie tak samo źle będzie się działo w twoim życiu. – powiedziała w jednym z wywiadów.

Ashley jest modelką, która nie wstydzi się swoich niedoskonałości, cellulitu i krągłych kształtów. Modelka chętnie bierze udział w sesjach zdjęciowych, w których pozuje w bikini.

Ashley po raz kolejny promuje markę Swisuits For All. Modelka zaprojektowała kolekcję kostiumów kąpielowych dla kobiet o rozmiarach 38-54. Linia sygnowana jest pod hasłem "Every Body, Every Age, Every Beautiful".

Jedną z gwiazd kampanii jest oczywiście Ashley Graham. Modelka opublikowała niedawno na swoim Instagramie zdjęcie promujące kolekcję, na którym prezentuje krągłe kształty w kolorowym bikini. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy ze strony fanów.

Warto podkreślić, że nie wszystkie kobiety mające krągłe kształty spotykają się z aprobatą opinii publicznej. Ashley wspiera je, występując w programie pomagającym dziewczynom z nadwagą.

-Przeżyłam to samo, co przeżywają teraz one. Żyłam w ciągłym strachu! Bałam się, że nikt się we mnie nie zakocha z powodu nadwagi. Zadręczałam się cały czas myślą, że chłopak ze mną zerwie bo w przyszłości się roztyje. Mam cellulit nie tylko na nogach, ale także na ramionach. Co z tego?! Zamierzam nadal być seksowna! - mówiła niedawno Ashley.

Polecamy także:

Tematy:

Nieprawidłowy email