Ashley Graham po raz pierwszy na okładce "Vogue'a"

Ashley Graham jest najpopularniejszą obecnie modelką plus size. 28-letnia Amerykanka gościła na wielu okładkach modowych pism, ale nigdy w biblii mody. Aż do teraz. Graham pojawiła się w styczniowym numerze "Vogue'a".

Foto: Materiały prasowe

W modzie wyraźnie widać przełom. Modelki o krągłych kształtach coraz lepiej radzą sobie w wymagającej branży. Okupują okładki kobiecych magazynów i sesje dla największych marek.

Ashley Graham obecnie jest najpopularniejszą modelką plus size. 28-letnia Amerykanka na swoim koncie ma sesje dla takich magazynów jak m.in. „Maxim” oraz „Sports Illustrated”. Ashley wystąpiła również w sesjach dla wielu marek, a także doczekała się własnej lalki Barbie. Graham jest wzorem dla wielu kobiet i udowadnia, że nie trzeba mieć rozmiaru zero, żeby odnieść sukces.

Foto: East News Ashley Graham

Teraz odniosła kolejny. Po raz pierwszy w swojej karierze zagościła na okładce „Vogue”. W styczniowym numerze brytyjskiego wydania biblii mody zaprezentowała się w obiektywie Patrick Demarcheliera, który sfotografował ją w naturalnej odsłonie. Ashley w skórzanej kurtce i subtelnym makijażu wygląda przepięknie!

Tematy:

Nieprawidłowy email