Modelka plus size pojawi się w „Sport Illustrated Swim Issue”

Ashley Graham, jedna z najpopularniejszych modelek plus size, potwierdziła na Instagramie swój udział w tegorocznym wydaniu magazynu "Sport Illustrated Swim Issue".

Foto: Materiały prasowe

W zeszłym roku w redakcji specjalnego wydania „Sport Illustrated Swim Issue” doszło do rewolucji. Po 52-latach publikacji tylko i wyłącznie zdjęć chudych modelek, na łamach magazynu pojawiła się sesja australijskiej ikony modelingu plus size - Robyn Lawley. Co prawda modelka, która jakiś czas temu urodziła dziecko, ze swoim dawnym wizerunkiem nie ma już nic wspólnego (obecnie prezentuje się tak jak na zdjęciu poniżej), ale niemniej był to milowy krok w walce z panującymi w branży mody stereotypami.

Foto: Materiały prasowe Robyn Lawley

W tym sezonie „Sport Illustrated” postanowiło kontynuować nową wizję magazynu i w najnowszym wydaniu zobaczymy 28-letnią Ashley Graham. Modelka, która na swoim koncie ma sesje dla „Vogue’a”, „Glamour”, kampanie dla takich marek Forever21 i Levi’s, Lane Bryant, a także projektuje bieliznę, dobrą wiadomością podzieliła się ze swoim fanami na Instagramie:

„To już oficjalne. Zostałam modelką Sport Illustrated! Marzenia się spełniają. Dziękuję wszystkim za wiarę i wsparcie w walce o prawa dziewczyn o pełnych kształtach".

Na pierwszym zdjęciu, które trafiło do sieci, widzimy Ashley leżącą na brzegu morza w dwuczęściowym fioletowym kostiumie. Graham, tak jak ostatnim razem, została także twarzą kampanii SwimsuitsforAll, akcji, która towarzyszy specjalnemu numerowi „Sport Illustrated”.

Foto: Materiały prasowe Ashley Graham
Foto: Materiały prasowe Ashley Graham

Tematy:

Nieprawidłowy email