Ashley Graham doczekała się swojej lalki Barbie

Ashley Graham, najpopularniejsza obecnie modelka plus size doczekała się swojej laki Barbie. Zobaczcie, jak prezentuje się miniaturowa wersja 28-letniej modelki.

Foto: East News

Kariera Ashley Graham ma się świetnie. Najpopularniejsza modelka plus size cały czas jest na fali. 28-letnia Amerykanka nie może narzekać na brak zleceń. Pojawia się w modowych kampaniach, na okładkach kolorowych magazynów oraz bryluje na salonach.

Foto: www.instagram.com Ashley Graham doczekała się swojej lalki Barbie

Ashley dumnie prezentuje swoje krągłe kształty. Nie wstydzi się również pokazywać niedoskonałości ciała. Dzięki swojej naturalności szybko zyskała rzesze fanów, którzy kibicują jej na każdym kroku i cieszą się, że świat mody wreszcie zwrócił uwagę na kobiety o pełniejszych kształtach.

Popularność Ashley podchwyciła niedawno firma Mattel, która stworzyła lalkę Barbie na wzór Graham. Lalka ma długie ciemne włosy, śliczną twarz i krągłą pupę. To właśnie Ashley Graham zdecydowała, jak ma wyglądać jej podobizna. Wybrała dla niej błyszczącą sukienkę i jeansową kurtkę. Podkreśliła również, że jej podobizna ma mieć pełne uda oraz cellulit.

Foto: Getty Images Ashley Graham

Nowa Barbie szybko zrobiła furorę w mediach społecznościowych. Krótka animacja, na której Ashley prezentuje lalkę, doczekała się aż 450 tys. wyświetleń na Instagramie.

Tematy:

Nieprawidłowy email