Ashley Graham i Nicola Griffin w bikini

Ashley Graham i Nicola Griffin to modelki, które wystąpiły wspólnie w sesji dla magazynu „Sports Illustrated”. Po kilku miesiącach obie panie ponownie zaprezentowały się razem. Gwiazda plus size Ashley Graham i 56-letnia modelka Nicola Griffin wzięły udział w kampanii marki Swimsuitsforall, odważnie prezentując swoje ciała w bikini.

Foto: Materiały prasowe

Moda lubi nie tylko piękności o rozmiarze zero. Od jakiegoś czasu na wybiegach i kampaniach reklamowych królują modelki o krągłych kształtach. Ashley Graham, jedna z najpopularniejszych modelek plus size, robi oszałamiającą karierę. Niedawno mogliśmy ją podziwiać w kampanii kultowego magazynu „Sports Ilusstrated”. W jednej z sesji Ashley zaprezentowała się z Nicolą Griffin, 56-letnią modelką, która nie wstydzi się pokazywać ciała.

Foto: Materiały prasowe #myswimbody

Obie panie ponownie możemy podziwiać, tym razem na zdjęciach promujących kampanię marki Swimsuitsforall, przekonująca kobiety, że w bikini mogą pięknie wyglądać nie tylko szczupłe panie.

Foto: Materiały prasowe #myswimbody

W kampanii #MySwimBody obok Graham i Griffin wystąpiła również amerykańska lekkoatletka Amanda Bingson, aktywistka i modelka Philomena Kwao oraz fotografka Jessica Lavoie.

Foto: Materiały prasowe Ashley Graham

Ashley Graham zachęciła na swoim Instagramie wszystkie kobiety, aby robiły selfie w bikini, oznaczając je tagiem #myswimbody.

Tematy:

Nieprawidłowy email