Trzy gorące okładki "Sports Illustrated". Na jednej z nich modelka plus size

Szumnie zapowiadany dodatek „Sports Illustrated” już w sprzedaży. Nowy "Swimsuit Issue” tworzą trzy okładki z trzema bardzo gorącymi modelkami. Na jednej z nich znalazła się gwiazda mody XXL-Ashley Graham.

Foto: Materiały prasowe

Niedawno kultowy magazyn przeszedł prawdziwą rewolucję. Po 52 latach już nie tylko szczupłe i młode kobiety będą mogły pokazywać swoje wdzięki na łamach SI. Pismo otwiera się zarówno na dojrzałe modelki, jak i te o bardziej krągłych kształtach.

W ubiegłym tygodniu głośno było o gorącej sesji w bikini, w której wystąpiła 56-letnia modelka Nicola Griffin oraz gwiazda modelingu plus size Ashley Graham. 28-letnia Amerykanka znalazła się na okładce wydania specjalnego dodatku „Swimsuit Issue”. Graham zapozowała w fioletowo-żółtym bikini, odsłaniając apetyczne kształty.

Foto: Materiały prasowe Ashley Graham

Najnowszy dodatek SI po raz pierwszy w historii tworzą trzy odrębne okładki. Oprócz Ashley Graham w seksownej sesji wystąpiła Hailey Clausom oraz Ronda Rousey.

– Wszystkie trzy kobiety są piękne, seksowne i silne. Piękno to niejeden rozmiar. – powiedziała zastępca redaktora naczelnego MJ Day. Najnowszy numer SI dostępny jest od dzisiaj.

Tematy:

Nieprawidłowy email