Frontman Red Hot Chili Peppers, Anthony Kiedis dla Marca Jacobsa

Marc Jacobs zawsze zapraszał do swoich kampanii ludzi, który autentycznie go inspirują. Jego projekty promowała Sofia Coppola, Jessica Lange, Kate Moss. Gwiazdami najnowszej kampanii są muzycy: Cher, Willow Smith, a ostatnio – Anthony Kiedis z Red Hot Chili Peppers i jego syn, Everly Bear.

Foto: Getty Images

Anthony Kiedis i Marc Jacobs znają się od dawna. To przyjaźń, o której do tej pory wiedzieli nieliczni, choć rockman już kilka razy pojawił się na pokazie Marca Jacobsa. „Pamiętam jak raz musiałem zmienić miejsce. Przyszła Anna Wintour i kazała mi się przesiąść,” wspominał ze śmiechem w rozmowie z WWD. Teraz, gdy Kiedis zadebiutował w kampanii tak istotnego projektanta, nawet Anna Wintour będzie wiedziała, kim jest ten długowłosy rockman.

Foto: Materiały promocyjne

52-letni Kiedis wystąpił w reklamie razem ze swoim 8-letnim synem. Para, tak samo jak Cher i Willow Smith, została sfotografowana przez Davida Simsa. Anthony pozuje w kwiecistej marynarce odsłaniającej nagi tors, Everly Bear w zielonym t-shircie i rurkach.

Jacobs uwielbia zapraszać do współpracy ludzi, którzy go inspirują. Nie waha się dokonywać niepopularnych wyborów – jak dwa lata temu, gdy gwiazdą jego kampanii została Miley Cyrus, co ponoć doprowadziło do konfliktu z Jurgenem Tellerem, który odmówił fotografowania nastoletniej gwiazdy. Tym razem wybór nie jest kontrowersyjny, ale szalenie ciekawy. Kiedis, znany przede wszystkim ze swojej długiej rockowej kariery, Cher, która od lat cieszy się statusem ikony i Willow Smith, która dopiero stawia pierwsze kroki w show biznesie to szalenie ciekawa mieszanka. Czy w przyszły czwartek Jacobs zaprezentuje kolejnego bohatera kampanii na jesień – zimę 2015? Nie pozostaje nam nic innego, jak bacznie śledzić jego Instagram, by się przekonać.

Tematy:

Nieprawidłowy email