Anna Jagodzińska w sesji sci-fi dla magazynu HGISSUE

Po kilku latach nieobecności Anna Jagodzińska z impetem wraca do modelingu. Pojawiła się już w kilku kampaniach reklamowych, a teraz ukazała się odważna sesja modelki dla magazynu HGISSUE.

Foto: Hunter & Gatti

Anna Jagodzińska była nadzieją polskiego modelingu. Pracowała z najważniejszymi projektantami i występowała w kampaniach reklamowych największych światowych marek. Jednak w kulminacyjnym momencie swojej kariery Anna Jagodzińska zniknęła ze świata modelingu. Teraz po kilku latach nieobecności, modelka postanowiła odbudować swoją karierę.

Odkurzając stare znajomości udało jej się zdobyć kilka kontraktów reklamowych, a teraz pozuje dla magazynu HGISSUE. Sesja utrzymana w klimacie sci-fi ukazuje modelkę w o eterycznej urodzie, w wyzywających strojach (m.in. lateksowym body) owiniętą kablami. Zdjęcia są odważne, ale jednocześnie „smaczne”, a Ania po raz kolejny udowadnia, że zna się na swojej pracy. Fotografie do HGISSUE są autorstwa duetu fotografów Hunter & Gatti.

Foto: Hunter & Gatti

Ania Jagodzińska rozwija się także w branży gastronomicznej. 16 maja modelka otworzyła swoją kawiarnię Think Love Juices na warszawskiej Saskiej Kępie.

Foto: AKPA

Tematy:

Nieprawidłowy email