Anja Rubik przekazała sukienkę na licytację WOŚP

Anja Rubik przekazała sukienkę La Mania na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. Kreacja została zaprojektowana przez Joannę Przetakiewicz na potrzeby kampanii reklamowej marki Apart. Sukienkę można licytować za pośrednictwem portalu Allegro.

Apart

Raz w roku nawet najbardziej znieczulone serca zostają poruszone dzięki Jurkowi Owsiakowi i zorganizowanej przez niego akcji charytatywnej. Od 22 lat na początku stycznia organizowany jest finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego zbierane są pieniądze na pomoc medyczną dla potrzebujących dzieci. Ale WOŚP to nie tylko jeden dzień w roku – fundacja Jurka Owsiaka działa cały rok i przez okrągłe 12 miesięcy wolontariusze z całego kraju pomagają najmłodszym.

Sam Jurek Owsiak aktywizuje wpływowe osoby ze świata mediów, show-biznesu, kultury i sztuki, by w złączyły swoje możliwości w słusznej sprawie. Takim sposobem co roku uruchamiana jest aukcja charytatywna, w której gwiazdy przekazują swoje najcenniejsze przedmioty na licytację.

W tym roku pośród znakomitych, znanych osobistości, występuje także Anja Rubik. Modelka przekazała na licytację sukienkę marki La Mania, zaprojektowaną przez Joannę Przetakiweicz na potrzeby kampanii reklamowej biżuterii Apart, w której Anja Rubik wzięła udział. Sukienka wykonana jest z wytrzymałego gatunku jedwabiu i ozdobiona jest ręcznie haftowaną koronką.

Kreację można licytować za pośrednictwem portalu Allegro.

VU MAG

Tematy:

Nieprawidłowy email