Anja Rubik promuje kolekcję CCC?

Anja Rubik zdecydowała się na dość nietuzinkową współpracę. Modelka, która reklamowała już najbardziej luksusowe marki, jak Giuseppe Zanotti czy Kurta Geigera postanowiła "zejść do ludu" i podpisała kontrakt z CCC, polskim producentem obuwia.

mwmedia

Anja Rubik umie sprzedać wszystko. Potęga marki, jaką jest nazwisko polskiej supermodelki, to łakomy kąsek nie tylko dla najbardziej luksusowych domów mody. To również szansa dla polskich producentów, którzy chcą zaistnieć na świecie i których stać na zatrudnienie ikony świata mody. Na taki krok zdecydowało się CCC. Producent niedrogiego obuwia i dodatków uczynił z Anji swoją nową ambasadorkę.

Anja Rubik niejedną rzecz już reklamowała. Chodziła w pokazach wszystkich projektantów na całym świecie. Była zarówno twarzą GAPa jak i Chloe czy Balmain. Jest doskonale znana miłośnikom mody z najwyższej półki i fanom programów o modzie. Pojawiła się na okładkach wszystkich pism o modzie (poza amerykańską edycją „VOGUE”) i jest zaliczana do grona najlepiej zarabiających modelek na świecie i ikon przemysłu. Z pewnością nie narzeka na brak zleceń, ani na brak popularności.

Ale Anja wie też, że nie samym Fendi żyje człowiek. Ostatnio wypuściła swoje pierwsze perfumy, Original by Anja Rubik i bardzo stara się, aby jej marka była rozpoznawalna nie tylko przez członków najbogatszej warstwy społeczeństwa. Zapewne dlatego zdecydowała się podpisać kontrakt z CCC, polską marką produkującą obuwie w przystępnych cenach. Tym samym dołączyła do grona supermodelek, które z przyjemnością pracują z popularnymi sieciówkami. Przypomnijmy, że inna polska marka, Reserved ma w swoim portfolio kampanie z udziałem Georgii May Jagger czy Cary Delevingne. CCC z kolei w przeszłości współpracowało z inną polską supermodelką, Anią Jagodzińską. Najwyraźniej obie strony uznały, że mogą tylko zyskać na tej współpracy. CCC ogrzeje się nieco w blasku sławy Anji, zaś Rubik zyska kolejne grono fanów (i zapewne kilku hejterów, jak to na tym świecie bywa). Pierwsze zdjęcie z kampanii wygląda całkiem zachęcająco.

fot. CCC

Tematy:

Nieprawidłowy email