Anja Rubik jako rzeźba Jeffa Koonsa

Jak by prezentowało się smukłe ciało Anji Rubik zatopione w złocie? Teraz możecie je zobaczyć. Jeff Koons stworzył posąg z podobizną polskiej modelki. Jej zdjęcie trafiło na okładkę [i]Garage Magazine[/i].

Solve Sundsbo / Garage Magazine

Jeff Koons – jeden z najbardziej obiecujących artystów sztuki współczesnej zasłynął dzięki swojemu burzliwemu związkowi z gwiazdą porno Illoną Staller „Ciccioliną”, zwaną także „Króliczkiem”. Czy nowy pomysł artysty, którego motywem są królicze uszy, miał być aluzją do byłej żony?

Rzeźby Jeffa Koonsa zdobią (trzy) okładki najnowszego wydania Garage Magazine. Są to wyjątkowe dzieła, bo przedstawiają ciała modelek: Anji Rubik i Binx Walton (trzecia modelka zostanie ujawniona dopiero gdy ukarze się gazeta). Pomysł jest o tyle ciekawy, że zaprezentowane ciała w pełnej krasie można oglądać poprzez mobilną aplikację magazynu. Wówczas zdjęcia zamieniają się w trójwymiarowe posągi. Takim sposobem smukłe ciała pięknych kobiet przeistoczyły się w rzeźby charakterystyczne dla twórczości Koonsa.

W takiej postaci jeszcze nie widziałyśmy Anji Rubik. Modelka w złocie prezentuje się zjawiskowo. Swoją drogą posąg Anji Rubik w rzeczywistych rozmiarach byłby doskonałą ozdobą stylowego wnętrza. Zdjęcia do okładek magazynu Garagewykonał norweski fotograf mody Solve Sundsbo.

Solve Sundsbo / Garage Magazine

Tematy:

Nieprawidłowy email