Anja Rubik i Joanna Przetakiewicz w Project Runway

Anja Rubik i Joanna Przetakiewicz zasiądą w jury nowego programu Project Runway – informują WirtualneMedia.pl. Z ustaleń portalu wynika, że obie gwiazdy podpisały już umowy z producentem polskiej wersji słynnego na całym świecie programu.

mwmedia

Anja Rubik jurorką polskiego Project Runway – o tym mówiło się już od dłuższego czasu. VUMAG miesiąc temu informował, że słynna modelka jest jedną z najpewniejszych kandydatek na jurorskie krzesło. Gwiazdą, która wówczas pojawiła się obok Anji Rubik, była Magda Mielcarz i to ona wygrała w naszej sondzie na jurorkę Projectu Runway.

Teraz okazuje się, że w panelu jurorskim - obok Anji Rubik - najprawdopodobniej zasiądzie Joanna Przetakiewicz.

- Niestety na tę chwilę nie możemy udzielać informacji na ten temat - skomentowała krótko Kornelia Duda - menadżerka Joanny Przetakiewicz.

Żadna z gwiazd nie może na razie komentować tych medialnych doniesień – taką informację otrzymaliśmy od obu stron, ale jesteśmy pewni, że przypuszczenia portalu WirtualneMedia.pl nie są bezpodstawne.

Anja Rubik – najsłynniejsza polska modelka i Joanna Przetakiewicz – dyrektor kreatywna La Mani – marki, która znana jest nie tylko w Polsce, ale również w Wielkiej Brytanii. Kto zasiądzie na pozostałych krzesłach jurorów? To pytanie na razie pozostaje bez odpowiedzi, ale obiecujemy, że trzymamy rękę na pulsie!

Wiadomo, że jeden z członków jury – podobnie jak odbywa się to w amerykańskim pierwowzorze programu – pełnić będzie rolę mistrza i udzielać profesjonalnych wskazówek oraz nadzorować pracę nad projektami.

Celem programu jest wyłonienie spośród uczestników najlepiej zapowiadającego się projektanta, który mógłby w przyszłości konkurować z największymi nazwiskami w świecie polskiej mody, a może również za granicą. Zwycięzca, oprócz rozpoznawalności i szansy zaprezentowania swoich projektów branży modowej, wygra co najmniej 100 tys. zł.

Polski Project Runway produkuje firma FremantleMedia Polska, a nagrania do programu rozpoczną się już w listopadzie. Pierwsze odcinki wyemitowane zostaną wiosną przyszłego roku na antenie TVN.

Project Runway to reality-show, który nadawany jest w Stanach Zjednoczonych od 2004 roku. Prowadzącą program od samego początku jest Heidi Klum. Jurorami w programie są obecnie Zac Posen oraz Nina Garcia – znana dziennikarka amerykańskiego Marie Claire. Natomiast jednocześnie jurorem i mentorem grupy projektantów jest Tim Gunn.

Project Runway to nie jedyny program o tematyce modowej, który niebawem pojawi się na polskiej antenie. 30 października na kanale FOX Life wyemitowany zostanie pierwszy odcinek Projektanci na start. Jego prowadzącą będzie Marcelina Zawadzka. VUMAG objął patronat nad tym programem. Zapraszamy już pod koniec października na antenę FOX Life!

Czy wiedziałaś/wiedziałeś, że ANJA RUBIK ZOSTAŁA NACZELNĄ MAGAZYNU PARTY

Tematy:

Nieprawidłowy email