Anja Rubik ekskluzywnie dla Gucci

Mimo ugruntowanej już pozycji w świecie mody Anja Rubik wcale nie zwalnia tempa. A ponieważ Tygodnie Mody rozkręciły się na dobre, nasza polska modelka ma sporo pracy. Na szczęście dobry humor jej nie opuszcza – zobaczcie zdjęcia Anji przed i po pokazie Gucci.

Getty Images

Anja Rubik należy do grona ikon światowego modelingu, a to oznacza, że Polka spokojnie mogłaby zwolnić tempo pracy, a jej pozycja wcale by nie osłabła. Jednak Anja wciąż bierze udział w kampaniach reklamowych, pojawia się w magazynach modowych i przede wszystkim chodzi w pokazach. Biorąc pod uwagę fakt, że Tygodnie Mody rozkręciły się na dobre, Anję czeka pracowity okres.

W środę, 18 września wystartował Milan Fashion Week, pierwszego dnia swoją kolekcję na sezon wiosna – lato 2014 zaprezentował włoski dom mody Gucci. W Mediolanie Anja wzięła udział wyłącznie w tym pokazie - Gucci zabukował Anję na wyłączność.

Na wybiegu oprócz ubrań, mogliśmy podziwiać także Anję. Zresztą nic w tym dziwnego, ponieważ widok Anji w pokazach największych projektantów jest już dla nas normą, jednak tym razem Polka pokazała kulisy swojej pracy.

Getty Images

Na Instagramie Anja Rubik opublikowała zdjęcia z backstage’u poazu. Z fotografii możemy wnioskować, że przed wyjściem na wybieg spędzała czas z Joan Smalls i stylistą fryzur – Luigi Murenu. Zaraz po pokazie Anja wybrała się na zasłużoną nagrodę po ciężkiej pracy – prawdziwe włoskie lody.

Instagram Anja Rubik
Instagram Anja Rubik
Instagram Anja Rubik
Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email