Aniołki odchodzą z Victoria’s Secret. Karlie, Doutzen i Lindsay zdjęły skrzydła!

Wakaty w Victoria’s Secret: trzy modelki zrezygnowały z funkcji Aniołków i pożegnały się z blieźnianą marką. Karlie Kloss i Doutzen Kroes poprosiły o anulowanie kontraktów, bowiem w ich karierze zawodowej pojawiły się nowe, ekscytujące perspektywy. Karlie zamierza poświęcić się sesjom zdjęciowym i studiom na NYU, Doutzen dostała wyjątkową propozycję w Europie, która kolidowałaby z jej anielskim grafikiem. Dlaczego Lindsay Ellington zrezygnowała z współpracy? Tego jeszcze nie wiemy. Ale wiemy, że wszystkie trzy modelki rozstały się z Victoria’s Secret w zgodzie i przyjaźni.

Karlie Kloss na pokazie Victoria's Secret / fot. Getty Images

Bycie Aniołkiem Victoria’s Secret to największe wyróżnienie, jakie może spotkać modelkę współpracującą z marką. Nie każda dziewczyna, która pojawia się w katalogu czy kampanii Victoria’s Secret ma szanse na taki tytuł. Dla większości początkujących modelek to spełnienie marzeń. Ale dla Karlie Kloss, Doutzen Kroes i Lindsay Ellington ta przygoda właśnie się kończy. Modelki zrezygnowały ze współpracy z Victoria’s Secret. Nie ma co doszukiwać się w tym skandalu. Jako pierwsza zrezygnowała Doutzen, która zaczęła współpracę z Victoria’s Secret w 2008 roku. Pod koniec ubiegłego roku otrzymała lukratywną propozycję na europejskim rynku mody. Holenderska modelka nie byłaby w stanie pogodzić nowych zobowiązań z anielskimi zajęciami. Wówczas agencja Doutzen poprosiła Victoria’s Secret o rozwiązanie kontraktu. Sprawa została załatwiona polubownie, o czym poinformował szef marketingu marki, Ed Razek.

Doutzen Kroes na pokazie Victoria's Secret / fot. Getty Images

„Nie było żadnego konfliktu, żadnych animozji. Zero negatywnych emocji, o których plotkuje się na Instagramie. Doutzen dostała świetną szansę biznesową, a ja chciałem być fair z kimś kogo uwielbiam i szanuję. To wszystko. Uważam, że Doutzen jest jedną z najpiękniejszych osób na świecie. I zawsze będę tak uważał. Mówiłem jej to wiele razy,” wyznał Razek.

Kilka tygodni później w ślady Doutzen postanowiła pójść Karlie Kloss. Jej dni w anielskich zastępach są policzone, bowiem od września 22-letnia przyjaciółka Taylor Swift wybiera się na studia. Przed nią bardzo pracowity i ekscytujący rok, więc decyzja o zakończeniu współpracy z Victoria’s Secret wynika tylko z braku czasu. Kloss będzie studentką Gallatin School of Individualized Study na New York University. Jej list polecający napisała inna absolwentka NYU, Christy Turlington. Karlie będzie zapewne studiowała biznes i informatykę, może włączy do programu studiów zajęcia kulinarne. Wiemy też, że czekają ją nowe wyzwania w świecie biznesu. Czyżby ekspansja marki Karlie’s Kookies? Oczywiście nadal będzie się pojawiała na wybiegach i w sesjach. W końcu okładka „VOGUE” z Taylor Swift to dopiero początek wielkich osiągnięć Karlie, a nie powód by spocząć na laurach.

Karlie Kloss na pokazie Victoria's Secret / fot. Getty Images

Ed Razek potwierdził rozwiązanie kontraktu z Karlie i zapewnił, że wszyscy w Victoria’s Secret będą tęsknić za modelką, która dołączyła do ekipy w 2011 roku.

Nie wiemy dlaczego Lindsay Ellington opuściła szeregi Aniołków. Może ma to związek z nową linią kosmetyków - Wander Beauty, jaką modelka wprowadza na Amerykański rynek w kwietniu tego roku. A może po 6 latach współpracy stwierdziła, że czas zamienić skrzydła na inne akcesorium i rozwijać karierę w odmiennym kierunku? Jeśli tylko dowiemy się, co było powodem rozstania, na pewno was poinformujemy. A tymczasem przypomnijcie sobie, jak wyglądał ostatni pokaz Victoria’s Secret, na którym jeszcze można było podziwiać Doutzen, Karlie i Lindsay z anielskimi skrzydłami.

Lindsay Ellingson na pokazie Victoria's Secret / fot. Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email