Aniołki idą na emeryturę? Adriana Lima i Alessandra Ambrosio odchodzą z Victoria’s Secret

Adriana Lima i Alessandra Ambrosio po raz pierwszy dostąpią zaszczytu założenia „Fatansy Bra” podczas tegorocznego pokazu Victoria’s Secret w Londynie. Podobno ma to być ostatnie wydarzenie związane z marką, w jakim wezmą udział. Później piękne Brazylijki zrzucą warte 2 miliony dolarów biustonosze i odlecą na emeryturę.

fot. Getty Images / Jamie McCarthy

Adriana Lima dołączyła do grona Aniołków Victoria’s Secret w 2000 roku. Alessandra zasiliła szeregi anielskiej armii 4 lata później. Obie panie regularnie pojawiają się w sesjach zdjęciowych dla największych magazynów, zgarniają kolejne kontrakty reklamowe. Ale ich sława bierze się przede wszystkim z faktu, że są Aniołkami. Alessandra założyła własną markę kostiumów kąpielowych. Adriana urodziła dwójkę dzieci i dzieli czas między pracę a rodzinę. Czy w takich warunkach można poświęcić się karierze na sto procent? Chyba nie. Jak twierdzi Page Six, obie dziewczyny niedługo rozstaną się marką. Wprawdzie obie mają pojawić się na pokazie Victoria’s Secret w Londynie 9 grudnia, ale po zaprezentowaniu tegorocznych modeli Fantasy bra (każdy wart 2 miliony dolarów) drogi Brazylijek i amerykańskiej marki rozchodzą się. Niewykluczone, że w przypadku Ambrosio problemem może być jej kolekcja kostiumów. Jakby nie patrzeć, to konkurencja dla Victoria’s Secret, a tego bieliźniany gigant nie toleruje w swoich szeregach. To jedna z przyczyn, dla których z firmą pożegnała się Rosie Huntington – Whiteley, która od dwóch lat projektuje kolekcje bielizny dla Marks & Spencer.

fot. Getty Images / Jamie McCarthy

W tym roku z VS pożegnała się już Miranda Kerr. Ale na miejsce pięknej Australijki i innych dziewczyn pojawiły się kolejne seksowne twarze: Jasmine Tookes to nowa gwiazda marki, której zdjęcie zdobi tegoroczny katalog Victoria’s Secret. Z kolei z Australii, w zastępstwie za Kerr, pojawiła się Shanina Shaik (która nie ma nic wspólnego z Iriną Shayk, choć dziewczyny są dość podobne). Obie dziewczyny mają szanse w najbliższych latach przejąć pałeczkę pierwszeństwa i zepchnąć w cień skrzydlate weteranki po trzydziestce.

Shanina Shaik / Getty Images
Jasmine Tookes / Getty Images

Będziecie tęsknić za Alessandrą i Adrianą?

Tematy:

Nieprawidłowy email