Angelina Jolie gwiazdą listopadowego Vogue US

To właśnie Angelina Jolie została wybrana przez Wintour na okładkę najnowszego wydania biblii mody. Aktorce na zdjęciach towarzyszą dzieci oraz jej mąż Brad Pitt.

Foto: Materiały prasowe

Angelina Jolie Pitt to jedna z najpiękniejszych gwiazd Hollywood. Do tego dobra i kochająca matka, która broni praw dzieci na całym świecie. Mądra i heroiczna kobieta, która pokazała całemu światu, że należy walczyć o siebie. To również wspaniała aktorka, a jej najnowszy film „By the Sea”, w którym występuje razem z mężem Bradem Pittem, w następnym miesiącu wchodzi na ekrany kin.

Jej bajkowe, ale jakże dalekie od ideału życie zainspirowało Annę Winotur oraz fotografkę Annie Lebovitz do stworzenia przepięknej sesji okładkowej dla listopadowego numeru amerykańskiego Vogue’a. Angelina na zdjęciach pozuje razem z Brandem oraz szóstką ich dzieci-Shiloh, Maddox, Vivienne, Zahara, Brad, Pax i Knox. Edytorial powstał podczas ich pobytu w Kambodży, gdzie Angelina zaczynała prace nad swoim kolejnym filmem.

Za stylizację sesji odpowiadała Tonne Goodman. Na zdjęciach zobaczymy projekty takich marek jak Saint Laurent Paris, Bottega Veneta, Calvin Klein, Oscar de la Renta, Lanvin, Donna Karan oraz Zana Bayne.

Foto: Materiały prasowe Angelina Jolie Vogue US

Tematy:

Nieprawidłowy email