Angelina Jolie i Brad Pitt już po ślubie!

Długo oczekiwany ślub najgorętszej pary show – biznesu odbył się w tajemnicy! Niemożliwe? A jednak! Angelina Jolie i Brat Pitt powiedzieli sakramentalne „tak” 23 sierpnia we Francji.

fot. Bulls Press

Ślub Brada Pitta i Angeliny Jolie wzbudził ogromną sensację. Jedna z najgorętszych par show – biznesu pobrała się w tajemnicy przed światem, co biorąc pod uwagę zainteresowanie ich osobami, wydawało się nierealne. Ceremonia odbyła się we Francji, parze młodej towarzyszyło zaledwie 22 gości z najbliższego otoczenia. To tyle, co wiadomo o samym ślubie. Ale mimo misternie trzymanej tajemnicy, Angelina Jolie postanowiła zaprezentować światu swoją ślubną suknię. Zdjęcia panny młodej pojawiły się na okładkach People i Hello!

Jak to zwykle bywa w przypadku gwiazd – również suknia Angeliny Jolie już została rozłożona na czynniki pierwsze. Z fotografii oraz relacji gości udało się ustalić sześć faktów na temat stylizacji aktorki.

1. Suknię stworzył Luigi Massi, projektant Atelier Versace. Klasyczny krój z delikatnymi drapowaniami na dekolcie zwieńczony jest spódnicą z ciężkiego jedwabiu. Podobno niektóre elementy sukni wykończone są wstawkami z sukni matki Angeliny - Marcheline Bertrand.

2. Kreacja została ozdobiona przez młodych artystów, precyzując – dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta. Rysunki pociech aktorskiej pary zostały nadrukowane na tylną część sukni. Podobno aktorce zależało na podkreśleniu jej silnej więzi z dziećmi. Projektant był zachwycony niecodziennym pomysłem, który wyróżnił kreację Jolie od innych sukni sławnych panien młodych.

3. Gwiazda zdecydowała się na welon, który także został ozdobiony kolorowymi rysunkami pociech pary.

4. Gwiazda postawiła na tradycyjną, śnieżną biel, co tylko podkreśla klasyczny styl sukni.

5. Angelina Jolie zrezygnowała z bogatych dodatków i zdecydowała się wyłącznie na kolczyki z brylantami. Podobno miała na sobie także naszyjnik ze zdjęciem jej mamy. Jednak tego elementu nie widać na zdjęciach zaprezentowanych w magazynach. Istnieje szansa, że aktorka zdjęła go do zdjęć, ale to wyłącznie spekulacje osób podających się za gości ceremonii.

6. Młoda para na znak miłości i wierności założyła sobie na palce obrączki zaprojektowane przez Roberta Procopa. Ten sam artysta wykonał Jolie wart pół miliona dolarów pierścionek zaręczynowy. Podobno obrączki były nieco tańsze.

Jak wam się podoba Angelina Jolie w sukni ślubnej?

Bulls Press / People / Hello!
Bulls Press / People / Hello!

Tematy:

Nieprawidłowy email