Aneta Pająk w sesji dla The Wall Street Journal

Nie tylko Anja Rubik, Kasia Struss, czy Magda Frąckowiak – światowe wybiegi podbijają także nowe, jeszcze nieznane (w Polsce) twarze. Jedną z nich jest Aneta Pająk, którą można było zobaczyć na większości pokazów ostatnich Fashion Week’ów. Ostatnio Polka wzięła udział w sesji zdjęciowej dla The Wall Street Journal.

Ben Weller / The Wall Street Journal

Szykujcie się na natarcie nowego pokolenia. Nasze modelki szturmem zdobywają wybiegi Fashion Week’ów i serca zagranicznych projektantów. W Mediolanie aż 14 polskich nazwisk chodziło w pokazach mody – wiele z nich jest już dobrze znana w środowisku modowym, jednak w kraju mało się o nich mówi.

Jedną z nich jest Aneta Pająk – modelka współpracująca z agencją Mango. Aneta zaczęła przygodę z modelingiem zaledwie rok temu i już jest rozchwytywana przez projektantów. Pracowała już z Gucci, Valentino, Chloe i Dolce&Gabbana. Podczas ostatniego Tygodnia Mody w Mediolanie mogliśmy zobaczyć ją także na wybiegu Fendi. Karl Lagerfeld zapewnił jej także pracę na pokazie Chanel w Paryżu. Wygląda na to, że jej kariera nabrała zawrotnego tempa – modelka jest uznawana za nadzieję polskiego modelingu.

Ostatnio Aneta Pająk wzięła udział w sesji modowej dla The Wall Street Journal. Zdjęcia, podobnie jak stylizacje (przygotowane przez Celestine Cooney) utrzymane są w surowym klimacie. Aneta ucharakteryzowana na amiszkę pozuje praktycznie bez makijażu. Autorem fotografii jest Ben Weller, fryzur Mari Ohashi, a makijażu Niamh Quinn.

Ben Weller / The Wall Street Journal
Ben Weller / The Wall Street Journal
Ben Weller / The Wall Street Journal

Tematy:

Nieprawidłowy email