Aneta Kręglicka ambasadorką luksusowych kosmetyków

Aneta Kręglicka nie może narzekać na brak nowych wyzwań. Polska Miss Świata i bizneswoman została właśnie ambasadorką luksusowej amerykańskiej marki kosmetycznej Obagi.

Foto: Materiały prasowe

Aneta Kręglicka mimo upływu lat w dalszym ciągu zachwyca zgrabną figurą i doskonałą cerą. Nie dziwi zatem wybór amerykańskiej marki kosmetycznej Obagi, która do współpracy zaprosiła polską Miss Świata. Kręglicka została właśnie ambasadorką Obagi.

Foto: MW Media Aneta Kręglicka

- Dlaczego kosmetyki Obagi? Są ekspertem w domowej pielęgnacji. Spełniają, a nawet wyprzedzają potrzeby nowoczesnych, aktywnych i świadomych siebie kobiet. To komplementarna recepta na młodość – to moja recepta na dobre samopoczucie! Promienny i świeży wygląd każdego dnia? Właśnie dlatego wybrałam Obagi – powiedziała Kręglicka.

Foto: Materiały prasowe Aneta Kręglicka

Amerykańska marka już po raz kolejny zaangażowała do swojej kampanii Polkę. Wcześniej produkty luksusowego brandu reklamowała aktorka Katarzyna Warnke.

Obagi to marka kosmetyczna, która jest niezwykle popularna wśród kobiet na całym świecie. Od roku kosmetyki amerykańskiej firmy dostępne są w renomowanych polskich klinikach dermatologii i medycyny estetycznej.

Tematy:

Nieprawidłowy email