Piękne Aneta Kręglicka i Magdalena Frąckowiak w kampanii Badura Icons

Marka Badura zaprosiła do najnowszej kampanii dwie Polki, które są piękne, seksowne i eleganckie. Aneta Kręglicka i Magdalena Frąckowiak wystąpiły razem w sesji autorstwa Zuzy Krajewskiej. Mimo sporej różnicy wieku, która je dzieli wyglądają, jakby były siostrami!

Foto: Materiały prasowe

Obie są nie tylko piękne, ale mają na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Miss świata z 1989 r. i top modelka, która chodziła na wybiegu u największych projektantów i współpracowała z najlepszymi fotografami świata, spotkały się na planie sesji zdjęciowej polskiej marki.

Foto: Materiały prasowe Aneta Kręglicka i Magdalena Frąckowiak w kampanii Badura

Anetę Kręglicką mogliśmy podziwiać w poprzednich sesjach Badury. W najnowszej kampanii Badura Icons dołączyła do niej Magdalena Frąckowiak. Obie panie reprezentują różne pokolenia i styl, natomiast na planie sesji świetnie się uzupełniają.

Foto: Materiały prasowe Aneta Kręglicka w kampanii Badura

Za piękne zdjęcia odpowiedzialna jest Zuza Krajewska, która uchwyciła modelki na czarno-białych i kolorowych fotografiach w klasycznych stylizacjach i eleganckich butach Badury.

Marka zaprezentowała również męską kolekcję, którą promuje polski model Greg Nawrat, znany z kampanii takich domów mody jak m.in. Gucci oraz Carolina Herrera.

Foto: Materiały prasowe Magdalena Frąckowiak w kampanii Badura

Tematy:

Nieprawidłowy email