Alicia Keys koncertuje z projektantami

7 marca Alicia Keys wyruszyła w światową trasą koncertową o odważnej nazwie „Set the World on Fire”. Po kilku latach nieobecności, piosenkarka wraca na rynek w dobrym stylu – kostiumy, w jakich Alicia Keys pojawia się na koncertach, powstały przy współpracy z takimi markami, jak Akris, Michael Kors, Hervé Léger i Maison Michel.

Getty Images/FPM

-Alicia nie lubi zbyt często zmieniać strojów podczas koncertu. Nie staramy się zbudować jej wizerunku na podstawie ubrań, jakie nosi. Nie chcemy też ukrywać jej w tym wszystkich przebraniach – powiedziała Laura Jones, stylistka piosenkarki.

Mimo, iż Alicia Keys nie należy do ekstrawaganckich i kontrowersyjnych gwiazd, a jej stroje sceniczne nigdy nie odwracały uwagi od repertuaru, nie oznacza, że wokalistka nie przywiązuje wagi do wyglądu na scenie. Na potrzeby najnowszej trasy koncertowej stroje miały być eleganckie i seksowne, dlatego Alicia Keys postanowiła zaprosić do współpracy profesjonalistów.

Michael Kors zaprojektował długą, niebieską, błyszcząca suknię, w której Alicia Keys pojawia się w finale koncertu. Albert Kriemler – projektant marki Akris- zadbał o wszystkie dodatki do strojów (na których tak naprawdę opierają się stylizacje wokalistki) oraz olśniewające body, do którego wokalistka założyła czarny kapelusz Maisona Michela. W sumie stworzono siedem różnych stylizacji, które można podziwiać podczas występów Alicii Keys na całym świecie.

Inne gwiazdy także współpracują z wielkimi projektantami.

Zobacz stroje Givenchy dla Rihanny oraz Emilo Pucci dla Rity Ory.

Tematy:

Nieprawidłowy email