Alexander Wang w nowej roli

Alexander Wang to aktualnie jedno z najgorętszych nazwisk w świecie mody. Projektant stawia nie tylko na nowoczesny design, lecz przede wszystkim najwyższej jakości tkaniny. Jeden z jego ulubionych materiałów to wyjątkowa wełna marynosowych owiec.

Getty Images

Młody projektant wystąpił ostatnio w zupełnie nowej roli. Został ambasadorem i twarzą marki The Woolmark Company, której flagowy produkt to wyjątkowa wełna z owiec marynosowych, nie raz wykorzystywana przez Wanga. Użył jej między innymi w kolekcji na jesień-zimę 2013/14.

kampania reklamowa The Woolmark Company

Alexander wystąpił w najnowszej kampanii marki na jesień-zimę 2013/14. Ubrany w wełnianą bluzę stanął przed obiektywem Annie Leibovitz w nietypowym towarzystwie...potężnego merynosa.

Kampania powstała, aby promować wykorzystanie tej delikatnej, a za razem niezwykle wytrzymałej wełny w krawiectwie. Alexander Wang nie jest jedynym projektantem, który pokochał wełnę merynosów od pierwszego użycia. Materiał ten wykorzystywali również: Vivienne Westwood, Marc Jacobs, Giorgio Armani czy Donatella Versace. Ambasadorem poprzedniej kampanii był Narciso Rodriguez.

Tematy:

Nieprawidłowy email