Alexander Wang dla H&M: pierwsze zdjęcia z kampanii reklamowej

Kolekcja Alexandra Wanga dla H&M trafi do sklepów 6 listopada. Ale już teraz możemy oglądać pierwsze zdjęcia z kampanii reklamowej, która rusza 30 października. Jest sportowo, bojowo i bardzo sexy!

Zdjęcia vuMag BlueServices

Sport jest w modzie! I doskonale wie o tym Alexander Wang, który swoją kolekcję dla H&M skonstruował właśnie wokół sportu. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze fotografie z kampanii reklamowej. Są wysportowane modelki, piłkarz, kick boxer i mnóstwo sportowego zacięcia.

Autorem zdjęć jest Mikael Jansson, a przed obiektywem stanęły: Joan Smalls, Raquel Zimmermann, Isabeli Fontana i Natasha Poly. Obok dziewczyn pozują Andy Carroll – piłkarz i kick boxer Rivaldino dos Santos. Reklamy można już oglądać w wersji drukowanej – polskie magazyny są jednymi z pierwszych, w których pojawiły się zdjęcia. 30 października w telewizji rozpocznie się emisja spotu reklamowego. Zakładam, że motyw sportowych wojowniczek będzie przewijał się przez cały czas.

Chcieliśmy wykorzystać elementy różnych sportów i stworzyć portret doskonałego wojownika – powiedział Wang w rozmowie z WWD. Dziewczyny miały czuć się wielkie i heroiczne, dlatego Mikael tak operował światłem, by efekt był jak najlepszy – dodał.

Jestem przekonana, że ta kolekcja będzie absolutnym hitem w szwedzkiej sieciówce. W końcu moda na sport trwa w najlepsze, a Wang jak nikt inny umie łączyć elementy wysokiej mody z codziennym, użytkowym stylem.

Zdjęcia vuMag BlueServices
Zdjęcia vuMag BlueServices
Zdjęcia vuMag BlueServices
Zdjęcia vuMag BlueServices
Zdjęcia vuMag BlueServices

Tematy:

Nieprawidłowy email