Alexa Chung stworzyła kolekcję dla Marks & Spencer

Popularna brytyjska marka Marks & Spencer nawiązała współpracę z ikoną stylu, światową it-girl, Alexą Chung. Sprawdźcie, co znalazło się w kolekcji Archive by Alexa.

Foto: Materiały prasowe

Kolekcja Archive by Alexa to wspólne dzieło dwóch ikon brytyjskiej mody: Alexy Chung i marki Marks & Spencer. Nowa propozycja marki to idealna mieszanka awangardowego stylu Alexy z klasyką, jaką reprezentuje popularna brytyjska sieciówka.

Archive by Alexa postała na podstawie starych wzorów, które Chung razem z projektantami marki odkryła w archiwum Marks & Spencer w Leeds. Kolekcja składa się z 31 elementów. Za sprawą charakterystycznego stylu Alexy można było zinterpretować klasyczne elementy w duchu najnowszych trendów. Wprowadzenie nowoczesnych tkanin i palety kolorów zaowocowało nowoczesną kolekcją, która czerpie pełnymi garściami z najlepszej brytyjskiej tradycji. Kampania promująca kolekcję ruszy w kwietniu, a jej gwiazdą będzie oczywiście sama Alexa. Archive by Alexa ma trafić do sprzedaży w połowie miesiąca i będzie dostępna również w Polsce.

Foto: Materiały prasowe Alexa Chung
Foto: Materiały prasowe Alexa Chung
Foto: Materiały prasowe Alexa Chung

Tematy:

Nieprawidłowy email