Akcesoria Kate Moss

Kate Moss należy do jednej z najbardziej zapracowanych modelek świata. Mimo zbliżającej się 40-tki, wciąż jest rozchwytywana – bierze udział w kampaniach reklamowych, została ambasadorką marki produkującej kremy brązujące, stworzyła nawet… własne pudełko do sushi. Widocznie projektowanie tak spodobało się Kate, że postanowiła rozwijać się i na tym polu. Modelka stworzyła własną kolekcję akcesoriów do urządzeń mobilnych.

NewsPix

Modelka zwróciła uwagę świata mody swoim momentem ala Marilyn Monore, kiedy w drodze na uroczysty lunch marki Carphone Warehouse wiatr zalotnie uniósł jej sukienkę. To właśnie tego dnia odbyła się prezentacja kolekcji akcesoriów, które Kate Moss zaprojektowała dla komórkowego giganta.

W skład kolekcji wchodzą pokrowce i etui do telefonów komórkowych oraz tabletów. Wszystkie są gustowne i starannie wykończone. Oprócz eleganckiego etui z lakierowanej skóry, można znaleźć również bardziej rockowe, zaopatrzone w ćwieki i metalowe dekoracje akcesoria. Dla bardziej zachowawczych fanek gadżetów, Kate proponuje klasyczne, czarne pokrowce z ozdobnym, złotym zamkiem.

NewsPix
NewsPix
NewsPix

Tematy:

Nieprawidłowy email