Aila Wang: mała fashionistka

Każdy kolejny sezon dostarcza multum inspiracji i odkrywa modowe osobowości. Nowy Jork ma już swoją nową fashionistę. Jest nią mała siostrzenica Alexandra Wanga – Alia.

Instagram

Jak myślicie, kto może założyć ubrania z najnowszej kolekcji jeszcze przed premierowym pokazem? Rihanna? A może Anna dello Russo? Nie tym razem! Na nowojorskim pokazie Alexandra Wanga pojawiła się malutka siostrzenica projektanta w koszulce „Parental Advisory”, którą parę chwil później mogliśmy podziwiać na kroczącej po wybiegu Georgii May Jagger. Koszulka z przewrotnym napisem bez wątpienia będzie letnim hitem!

Instagram

Jednak stylizacja 3-letniej Aili nie kończy się na koszulce. Dziewczynka biegała wokół pierwszego rzędu w krótkiej, skórzanej spódniczce i z miniaturową torebką Balenciagi w ręku. Nie zapomnijmy o butach! Mała fashionistka, mimo iż pewnie nie ma o tym pojęcia, mistrzowsko rozegrała najbardziej kontrowersyjne połączenie – skarpetek z klapkami.

Instagram

To nie pierwsza stylizacja małej Aili, która zwróciła uwagę podczas Tygodnia Mody. W zeszłym sezonie siostrzenica Alexandra nie pozwalała oderwać od siebie wzroku za sprawą futrzanej spódniczki w zestawieniu z ciężkimi butami Timberland.

Instagram

Przeczytaj także: Harper Beckham roztopiła serce Anny Wintour

Tematy:

Nieprawidłowy email