Adriana Lima i jej boskie ciało

Trudno uwierzyć, że brazylijska modelka ma już za sobą trzydzieste urodziny i dwa porody. W najnowszym katalogu Victoria's Secret Adriana ponownie zachwyca nienaganną figurą.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Adriana Lima już od trzynastu lat należy do pięknego zespołu aniołków Victoria's Secret. We wrześniu dołączyła również go grona najseksowniejszych mam. Już 8 miesięcy po urodzeniu drugiego dziecka wyglądała perfekcyjnie na pokazie Victoria's Secret i w kampanii reklamowej marki. Modelka szybki powrót do formy zawdzięcza treningom boksu, które intensywnie wpływają na całe ciało.

Zdjęcia vuMag BlueServices

- Odkryła, że boks jest świetny dla ciała, cudowny dla umysłu i może dać ci najlepszą figurę. To wyzwanie, a ja kocham wyzwania – mówi modelka.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Ciężka praca bardzo się opłaciła. Najlepszym dowodem na to jest ostatnia sesja dla Victoria's Secret, w której Lima pozuje w zmysłowej bieliźnie i seksownych kostiumach kąpielowych.

Zdjęcia vuMag BlueServices

W 2012 roku Lima zajęła czwarte miejsce na liście „Najlepiej zarabiających modelek” według magazynu Forbes. Jej dochody oszacowano na niecałe 5 milionów dolarów rocznie.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Tematy:

Nieprawidłowy email