Adele ponownie na okładce amerykańskiego „Vogue’a”

Adele swoją nową płytą powróciła na szczyty list przebojów. Artystka powraca także na okładkę amerykańskiego Vogue’a. Jak tym razem wypadła?

Foto: Materiały prasowe

Piosenkarka Adele rozkochała w swojej muzyce cały świat. A do jej fanów także zalicza się redakcja amerykańskiego „Vogue’a” z Anną Wintour na czele. Bo jak inaczej wytłumaczyć można fakt, że Adele po raz kolejny została gwiazdą okładkową jednego z najważniejszych numerów w roku.

Dokładnie cztery lata temu artystka zagościła pierwszy raz na okładce jednego z najważniejszych magazynów o modzie. Wtedy autorem sesji był duet fotografów Mert Alas i Marcus Piggott, tym razem Adele stanęła przed obiektywem jednej z najsłynniejszych fotografek gwiazd – Annie Lebovitz.

Na zdjęciach zobaczymy zamyśloną i nieco nostalgiczną Adele w przepięknych kreacjach z wiosenno-letnich kolekcji takich domów mody jak: Burberry, Alexander McQueen, Gucci, Salvatore Ferragamo, Giambattista Valli, Erdem oraz dodatkach Dior i Manolo Blahnik. Za stylizację sesji odpowiadała oczywiście Tonne Goodman.

Foto: Materiały prasowe Adele for Vogue US
Foto: Materiały prasowe Adele for Vogue US
Foto: Materiały prasowe Adele for Vogue US
Foto: Materiały prasowe Adele for Vogue US

Tematy:

Nieprawidłowy email