70-letnia Eveline Hall w kampanii Tatuum

Światowe domy mody chętnie angażują do swoich projektów gwiazdy w dojrzałym wieku. Od jakiegoś czasu ich śladem idą polscy projektanci. Marka Tatuum do wiosenno-letniej kampanii zaprosiła m.in. Eveline Hall – 70-letnią byłą balerinę i śpiewaczkę operową.

Foto: Materiały prasowe

„Inspired by generations” to motto wiosenno-letniej kampanii Tatuum. Polska marka postanowiła zaprosić do współpracy silne osobowości, które związane są nie tylko ze światem mody.

Foto: Materiały prasowe Najnowsza kampania Tatuum

Największą gwiazdą wiosenno-letniej sesji jest Eveline Hall, 70-letnia była balerina i śpiewaczka operowa. Hall gościła również na okładkach modowych magazynów i wystąpiła w pokazie Jeana Paula Gaultiera. Oprócz Eveline w kampanii można również zobaczyć byłego sportowca Bena Desombre oraz francuską gwiazdę modelingu-Julię Frauche.

Foto: Materiały prasowe Tatuum

Gwiazdy kampanii „Inspired by generations” pozują w klasycznych ubraniach okraszonych nowoczesnymi trendami. Nowa kampania jest również okazją do zaprezentowania linii specjalnej-Selected, na którą składa się prostota, miękkość, wyjątkowa jakość i dbałość o detal. Linia pojawi się w sklepach w kwietniu.

Foto: Materiały prasowe Najnowsza kampania Tatuum

Tematy:

Nieprawidłowy email