5. urodziny magazynu Love

Minęło już pięć lat od czasu ukazania się pierwszego numeru „ Love” z nagą Beth Ditto na okładce. Stojąca za sukcesem magazynu Katie Grand zdecydowanie ma co świętować.

okładka Love Magazine

- Od pierwszej minuty mojej rozmowy z Conde Nast na temat współpracy wiedziałam, że chcę by to Beth Ditto pojawiła się na pierwszej okładce. Nie obchodziło mnie co powiedzą inni – wspomina Katie Grand, redaktor naczelna magazynu.

okładka Love Magazine

„Love” to magazyn, który traktuje świat wielkiej mody z lekkim przymrużeniem oka. Balansując na granicy kiczu, wrzuca luksus w popkulturowy wir. Na jego okładce zagościły takie gwiazdy świata mody jak Kate Moss, Edie Campbell czy Lea T i celebryci od Justina Biebera po Elle Fanning.

Na okładce jubileuszowego numeru wystąpiła Myszki Minnie, a właściwie Edie CampbellGeorgia May Jagger, Chiharu Okunugi, i Cara Delevingne. Wszystkie sfotografowane w zabawnych, mysich uszach od Gucci, Miu Miu i Marca Jacobsa doskonale oddają bezpretensjonalny charakter magazynu. – Chciałam zrobić coś co byłoby słodkie i urocze, a Myszka Minnie jest w tym przypadku najłatwiejsza do zrozumienia – mówi Katie Grand w rozmowie z portalem style.com.

okładka Love Magazine

Co ciekawego można znaleźć w urodzinowym numerze?

Miuccie Pradę debiutującą w roli modelki, Tima Walkera fotografującego tygrysty i Marca Jacobsa, który udziela interesującego wywiadu. 10. Numer magazynu musiał być przygotowany z dużą pompą.

- Sądzę, że tworzymy magazyn dla cudownych czytelników z całego świata. W tym momencie nie mogę prosić o więcej. Mam nadzieję, że za 10 lat będziemy równie interesujący – wyznaje Grand.

Redakcja VU MAG życzy samych sukcesów jednemu z najbardziej inspirujących magazynów modowych na świecie.

Tematy:

Nieprawidłowy email