5 spektakularnych sukni ślubnych Beatrice Borromeo

Ślub Beatrice Borromeo i Pierre Casiraghiego to zdecydowanie najładniejszy, najdłuższy, jeśli też nie najważniejszy, ślub sezonu! Włoska arystokratka i wnuczek Grace Kelly stanęli na ślubnym kobiercu ponad tydzień temu, ale wszystkie uroczystości zakończyły się dopiero w ubiegłą sobotę.

Foto: East News

O szczegółach cywilnej ceremonii, która odbyła się na terenie Monako, pisaliśmy kilka dni temu. Teraz do sieci trafiły zdjęcia ze ślubu, który odbył się w rodzinnych stronach panny młodej. Rozmach całej uroczystości robi wrażenie, ale na nas największe zrobiły suknie ślubne Beatrice Borromeo, a było ich conajmniej 5!

PIERWSZA SUKNIA ŚLUBNA:

Foto: Zdjęcia własne Instagram Valentino / VU MAG ślub beatrice borromeo i pierre casiraghi

Już kilkanaście godzin po zaślubinach Beatrice Borromeo i Pierre’a Casiraghi do sieci wyciekło zdjęcie z ceremonii zaślub w Pałacu Książęcym w Monako. Na prywatnej, bardzo skromnej pod względem gości uroczystości panna młoda miała fiołkową koronkową kreację Valentino. Zdjęcie zakochanej młodej pary, stojącej na balkonie moim zdaniem jest najpiękniejsze, a z pewnością najromantyczniejsze ze wszystkich! Suknia ślubna to również kwintesencja romantyczności, kobiecości, subtelności.

DRUGA SUKNIA ŚLUBNA:

Foto: Bulls Press suknia ślubna beatrice borromeo

Na ślubny obiad, który odbył się w hotelu de Paris, panna młoda założyła niebiańską suknię również z kolekcji Valentino. Srebrne chmurki połyskiwały w blasku wieczornych świateł. Była to lekka, zwiewna kreacja w odcieniach srebra, bieli i szarości.

TRZECIA SUKNIA ŚLUBNA:

Foto: East News suknie ślubne beatrice borromeo

Po ślubie cywilnym para młoda i jej goście przenieśli się nad jezioro Maggiore. Uroczystości w rodzinnych stronach panny młodej odbyły się 31 lipca, a całość rozpoczęła się od powitalnego przyjęcia.

Podczas podróży łodziami paparazzi zrobili pannie młodej zdjęcia, na których Beatrice Borromeo ma na sobie białą koronkową suknię z kolekcji Alberty Ferretti. Do tego wianek z kwiatów na głowie i… sandałki! Nietypowo i bardzo ciekawie!

CZWARTA SUKNIA:

Foto: East News / Bulls Press grace kelly beatrice borromeo

Ślub odbył się 1 sierpnia na wyspie Isola Bella, należącej od wieków do rodziny Borromeuszy. Panna młoda tym razem wybrała coś bardzo symbolicznego. Koronkowa suknia Beatrice Borromeo pochodzi z kolekcji Giorgio Armaniego i do złudzenia przypomina kreację Grace Kelly z 1955 roku. Co więcej, nie tylko suknie są do siebie podobne, ale też fryzury!

PIĄTA SUKNIA:

Foto: Bulls Press suknia beatrice

Ostatnia suknia panny młodej to zdecydowanie najbardziej „księżniczkowa” kreacja ze wszystkich. Okazją do jej założenia było wieczorne przyjęcie, które kończyło ślubne uroczystości. Przyjęcie odbyło się w zamku rodziny Borromeuszy, a panna młoda na ten wieczór wybrała kreację z kolekcji Armani Prive. Suknia uszyta z jedwabnego szyfonu, z zaznaczoną talią i trenem ciągnącym się aż do ziemi naprawdę robi wrażenie. Beatrice Borromeo wyglądała w niej jak grecka bogini!

Foto: East News suknie ślubne beatrice borromeo

Tematy:

Nieprawidłowy email