44-letnia Cate Blanchett na okładce styczniowego Vogue’a

Cate Blanchett, 44-letnia aktorka, gwiazda światowego formatu jest także gwiazdą najnowszego wydania amerykańskiego Vogue’a. To już piąta okładka modowej biblii z Cate Blanchett w roli głównej.

Vogue

Sesja zdjęciowa z udziałem gwiazdy jest naprawdę imponująca. Przepiękna Cate wygląda jak królowa w kreacjach od największych projektantów: Celine, Armani Prive, Michael Kors, Nina Ricci, czy Dolce & Gabanna. To właśnie złota suknia włoskiego duetu jest bohaterką chyba najbardziej elektryzującego zdjęcia, na którym Cate Blanchett gryzie (?) biżuterię Cartier.

Vogue

To już piąta okładka Vogue w karierze Cate Blanchett, co jak na aktorkę, jest niezłym wynikiem. Zresztą związki gwiazdy z modą są dobrze znane – w tym roku Cate została twarzą perfum Si Giorgio Armani, aktorka jest muzą wielu projektantów, którzy zachwycają się jej alabastrową karnacją i nieprzemijalną urodą. Trzeba przyznać, że mają rację. 44-letnia Cate Blanchett w obiektywie Craiga McDeana na łamach najnowszego wydania amerykańskiego Vogue’a wygląda olśniewająco.

Dla tych, którym oglądanie zdjęć Cate nie wystarcza, w numerze przygotowano także wywiad, w którym gwiazda przyznaje, że często myśli o zmianie zawodu:

-Bardzo często zaklinam się, że kończę z aktorstwem, ale za chwilę znowu mu ulegam. Aktorstwo mnie kusi – powiedziała Cate Blanchett w amerykańskim Vogue’u -Mam wrażenie, że czuję na rogu, za którym czai się coś fascynującego.

Mamy nadzieję, że Cate Blanchett nie zdecyduje się na zmianę zawodu i pokaże się w jeszcze kilku tak rewelacyjnych rolach, jak postać Jasmine z ostatniego filmu Woody’ego Allena.

Vogue
Vogue
Vogue
Vogue

Tematy:

Nieprawidłowy email