4 Polki w rankingu Models of the year 2014 Vogue Paris!

Vogue Paris właśnie opublikował ranking Models of the year 2014, który jest podsumowaniem dwunastu miesięcy pracy modelek. Kto znalazł się w prestiżowym zestawieniu? Aż cztery Polki!

VOGUE PARIS

Anja Rubik, Magdalena Frąckowiak, Ola Rudnicka i Małgosia Bela – to polskie modelki, które znalazły się w rankingu Models Of The Year 2014. To nie przypadek!

Anja Rubik, oprócz niezliczonych sesji i kilkunastu kampanii reklamowych, pod koniec ubiegłego roku stworzyła własne perfumy – ORIGINAL by Anja Rubik.

fot. Paola Kudacki

Równie pracowity rok miała Magda Frąckowiak, która awansowała do Industry Icons na models.com, a sławę przyniosły jej nie tylko okładki, ale również gorący związek z synem Roberto Cavalliego – Danielem Cavallim.

VOGUE PARIS Wrzesień 2014 - Magda Frąckowiak w obiektywie Giampaolo Sgura

Natomiast Ola Rudnicka to świeża krew modelingu, dla której rok 2014 naprawdę był przełomowy.

VOGUE PARIS Sierpień 2014 - Ola Rudnicka w obiektywie Marka Segala

I wisienka na torcie, czyli Małgosia Bela, która – mimo 37 wiosen – wciąż jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek na świecie i cieszy się uznaniem w świecie mody.

VOGUE PARIS Marzec 2014 - Małgosia Bela w obiektywie Katji Rahlwes

Oczywiście, to nie wszystkie polskie modelki, które w ostatnich miesiącach podbijały pokazy mody, królowały na okładkach i pojawiały się w prestiżowych kampaniach reklamowych. Wystarczy wspomnieć tu chociażby o Zuzie Bijoch, Monice Jac Jagaciak, Kasi Struss czy chociażby Ani Jagodzińskiej.

Jednak tylko te cztery przypadły do gustu redakcji francuskiego Vogue’a, a to m.in. dlatego, że Vogue Paris, tworząc zestawienie, koncentruje się głównie na tych modelkach, które przez ostatni rok miały okazję wystąpić na łamach magazynu. W sumie paryska redakcja doceniła 36 modelek.

To zestawienie mówi wiele nie tylko o tym, kto był na topie w 2014 roku, ale też kto będzie w roku następnym! Znalazło się w nim miejsce dla takich sław, jak Adriana Lima, Karlie Kloss czy Adriana Lima, ale jest też wiele świeżych twarzy! Zobaczcie, kogo wytypowała francuska redakcja Vogue’a, zaglądając na następną stronę!

MICA ARGANARAZ

VOGUE PARIS

Listę Models of the year 2014 otwiera argentyńska modelka Mica Arganaraz.

– To esencja paryskiego stylu – komentuje swój wybór redakcja Vogue Paris.

Mica Arganaraz ma 22 lata, a podczas wrześniowych pokazów mody pojawiała się na wybiegu aż 19 razy! To jedno z najbardziej gorących nazwisk sezonu!

Fotografia pochodzi z sesji Davida Sims, opublikowanej we wrześniowym wydaniu Vogue Paris.

NATASHA POLY

VOGUE PARIS

Drugie miejsce zajmuje Natasha Poly, którą redakcja doceniła m.in. za przepiękną okładkę wakacyjnego wydania Vogue Paris. Zdjęcie, na którym modelka pojawia się nago, obejmując swoją malutką córeczkę - Alexandrę, wykonał legendarny Mario Testino.

GRACE HARTZEL

VOGUE PARIS

Na trzecim miejscu kolejna świeża twarz modelingu – Grace Hartzel, której piękne, ogromne oczy i „paryskość” mogliśmy oglądać również we wrześniowym Vogue Paris. Autorką sesji była Lachlan Bailey.

KARLIE KLOSS

VOGUE PARIS

Czwarte miejsce należy do Karlie Kloss, którą Vogue Paris określi jednym zdaniem: Królowa modowych sesji 2014 roku!

LEXI BOLING

VOGUE PARIS

W rankingu nie mogło zabraknąć Lexi Boling, która tylko podczas wrześniowych pokazów mody pojawiła się na wybiegu niespełna 70 razy!

Amerykańska modelka debiutowała na łamach paryskiego Vogue’a w listopadzie, a zdjęcia do sesji wykonał jej sam Mario Sorrenti.

SASHA PIVOVAROVA

VOGUE PARIS

Szóste miejsce zajęła rosyjska supermodelka Sasha Pivovarova, która została doceniona m.in. za październikową sesja dla Vogue Paris. Autorem fotografii był David Sims.

ADRIANA LIMA

VOGUE PARIS

Szczęśliwa siódemka to miejsce dla Adriany Limy, która była twarzą listopadowej okładki Vogue Paris. Przepiękne zdjęcie modelki ubranej w diamentową kolczugę Dolce&Gabbana wykonał duet Mert & Marcus.

ANDREEA DIACONU

VOGUE PARIS

Andreea Diaconu to z pewnością jedno z największych odkryć tego roku! Rumuńska modelka pojawiła się w kilku sesjach Vogue Paris, ale jednym z najpiękniejszych zdjęć jest „mokra nimfa” z kwietniowego wydania magazynu. To dzieło Gillesa Bensimona.

EDIE CAMPBELL

VOGUE PARIS

I kolejna modowa świeżość, o której z pewnością jeszcze nie raz usłyszycie w roku 2015! To Edie Campbell, która zachwyca modowe redakcje i największych projektantów mody! Niepokorna, hipnotyzująca, trochę chłopięca, trochę w stylu grunge – taka jest Edie Campbell i taka też pojawiła się na łamach lutowego wydania Vogue Paris. Za obiektywem stanął David Sims.

FREJA BEHA ERICHSEN

VOGUE PARIS

Pierwszą dziesiątkę Models of the Year 2014 zamyka Freja Beha Erichsen. Jedną z najpiękniejszych ubiegłorocznych sesji z jej udziałem była ta z lutowego wydania Vogue Paris. Jej twórcami był słynny duet Inez & Vinoodh.

To pierwsza dziesiątka Models of the Year 2014. Chcecie zobaczyć cały ranking? Cała lista na następnej stronie!

MODELS OF THE YEAR 2014

Mica Arganaraz

Natasha Poly

Grace Hartzel

Karlie Kloss

Lexi Boling

Sasha Pivovarova

Adriana Lima

Andreea Diaconu

Edie Campbell

Freja Beha Erichsen

Anja Rubik

Lara Stone

Saskia de Brauw

Nadja Bender

Edita Vilkeviciute

Anna Ewers

Isabeli Fontana

Arizona Muse

Magdalena Frąckowiak

Emily Didonato

Małgosia Bela

Raquel Zimmermann

Carolyn Murphy

Natalia Vodianova

Amanda Wellsh

Kati Nescher

Leona Binx Walton

Imaan Hammam

Anna Selezneva

Cameron Russell

Hana Jirickova

Karmen Pedaru

Ronja Furrer

Toni Garrn

Ola Rudnicka

Natalie Westling

Tematy:

Nieprawidłowy email