Córka Jude'a Law gwiazdą kampanii Burberry

Nastoletnie dzieci gwiazd chętnie współpracują z największymi domami mody. 17-letnia Iris Law po raz kolejny została gwiazdą kampanii kosmetyków Burberry. Zobaczcie, jak prezentuje makijażowe trendy na wiosenno-letni sezon.

Foto: East News

Nikogo już nie dziwi fakt, że do wielkich kampanii modowych i kosmetycznych zatrudniane są dzieci celebrytów. Córka Cindy Crawford, Johnny'ego Deppa, syn Victorii Beckham oraz dzieci Madonnny współpracują z najlepszymi projektantami.

Foto: Materiały prasowe Iris Law po raz kolejny podjęła współpracę z marką Burberry

Swoje miejsce w branży mody znalazła również 17-letnia córka Jude'a Law-Iris. Nastoletnia modelka na początku tego roku podjęła współpracę z brytyjskim domem mody Burberry. Iris wystąpiła w kampanii kosmetyków luksusowego brandu.

Foto: Materiały prasowe Córka Jude'a Law w kampanii Burberry

Kilka dni temu Burberry zaprezentował najnowszą odsłonę kosmetycznej kampanii. Tak jak poprzednio, gwiazdą została 17-letnia Iris, która promuje kolekcję kosmetyków "The Essentials" na wiosenny sezon.

Foto: Materiały prasowe Córka Jude'a Law

W linii znajdziemy m.in. rozświetlacz, podkład oraz kredki do ust w kolorach m.in. pudrowego różu, brzoskiwni oraz brązów. Na najnowszych zdjęciach Burberry Iris Law wygląda dziewczęco, świeżo i promiennie.

Polecamy także:

Tematy:

Nieprawidłowy email