To oni teraz rządzą światem mody

Kultowe domy mody, zdolni młodzi projektanci, projektanci z wielkim doświadczeniem, czy może wielkie koncerny. Sprawdźcie, kto teraz tak naprawdę rządzi światem mody.

Foto: Getty Images

Jeszcze kilka lat temu nie do pomyślenia było, że myśląc o wielkich rodzinach rządzących światem mody, będziemy myśleć kategoriami social media- followersów, czy też lajków. Wtedy do głowy przychodziły nam rodzinne domy mody z tradycją, rodziny na czele wielkich koncernów, a także dyrektorzy kreatywni z wieloletnim doświadczeniem, którzy z sezonu na sezon kreują trendy, które markom przynoszą olbrzymie dochody. Obecnie ten świat przejęły gwiazdy i ich rodziny, a także ich sumiennie prowadzone konta na Instagramie, Snapie czy też Facebooku. Domy mody biją się o popularne gwiazdy oraz blogerki, które opłacone zasiądą w pierwszych rzędach i podzielą się relacją z imprezy na swoich kanałach społecznościowych. Również na takiej samej zasadzie zaczęli działać dyrektorzy castingów, którzy obligatoryjnie proszą o podanie liczby obserwatorów. Poznajcie nowe niekwestionowane gwiazdy branży mody, które zmieniły tę grę.

Kendall i Kylie Jenner

Tych nastolatek nikomu nie trzeba przedstawiać. Gwiazdy reality-show, najmłodsze siostry Kim Kardashian. Posiadają własną markę, projektują ubrania, produkują kosmetyki. A Kendall pochwalić się może wrześniową okładką dla amerykańskiego "Vogue'a".

Foto: Getty Images Wpływowe rodziny w modzie

Rodzina Hadid

Gigi i Bella to niekwestionowane gwiazdy social media, które podbiły współczesną branżę mody. Lukratywne kontrakty, kampanie reklamowe, a także poszerzające się w zatrważającym tempie portfolio. Siostry Hadid są wszędzie. Do gry powoli dołącza także ich brat Anwar Hadid. Sukces gwarantowany.

Foto: Getty Images Wpływowe rodziny

Willow i Jaden Smith

On ma lat 18, ona zaledwie 15. Ale to nie przeszkadza w zdobywaniu kontraktów, jeśli ma się oryginalny wygląd a twoimi rodzicami są Will Smith i Jada Pinkett. Jaden wziął udział w kampanii Louis Vuitton, Willow jest nową muzą Karla Lagerfelda i Chanel.

Foto: Getty Images Wpływowe rodziny w modzie

Hailey, Ireland i Alaia Baldwin

Klan Baldwinów trzyma się razem. Tak było w przypadku ich ojców, słynnych aktorów. Jest tak również w przypadku tych trzech dziewczyn. Wszystkie aspirują do miana top modelek, a ich kartą przetargową jest nazwisko, followersi, a także słynne przyjaciółki i partnerzy. Hailey została gwiazdą ostatnich kampanii i pokazów Tommy'ego Hilfigera.

Foto: Getty Images Wpływowe rodziny w modzie
Foto: Getty Images Wpływowe rodziny w modzie

Kaia i Preston Gerber

Jeśli twoją matką jest jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie, ikona modeligu, supermodelka lat 90. to nie pozostaje nic innego jak podbicie świata mody. Zaczęli trochę nieśmiało, bo Kaia ma dopiero 14 lat, ale już może pochwalić się kilkoma okładkami, a także kampaniami. Poza tym jest klonem swojej mamy. Preston zaczynał jako fotograf, ale jako model sprawdza się świetnie także na wybiegu. Wziął udział w ostatnim pokazie Moschino, a także Dolce & Gabbana.

Foto: Getty Images Wpływowe rodziny w modzie

Klan Beckhamów

Dzieci Victorii i Davida skazane są na sukces i na branże mody. Słynni rodzice romansują z nią od lat. Victoria zajęła się projektowaniem, a David sprawdzał się w roli modela, a także projektanta dla znanej sieciówki. Potencjał w rodzinie Beckhamów widzi dom mody Burberry. Romeo od kilku sezonów promuje ubrania z linii dziecięcej, a Brooklyn sprawdza się jako fotograf i autor kampanii. A mała Harper Seven już jako kilkumiesięczny bobas uchodziła za małą modnisię.

Foto: Getty Images Wpływowe rodziny w modzie

Peter i Harry Brant

Peter i Harry Brant, czyli synowie słynnej amerykańskiej modelki, ikony lat 90. – Stephanie Seymour. Już jakiś czas temu pojawili się w kampanii Givenchy, zobaczyć ich można było podczas pokazu Balmian, a sesje z ich udziałem gościły na łamach „Vanity Fair”, czy też „Vogue”. Zaprojektowali także limitowaną serię kosmetyków dla marki MAC.

Foto: Getty Images Wpływowe rodziny w modzie

Lily i Ruby Aldridge

Nowe ikony stylu, tak przynajmniej podsumował ich styl magazyn "Vogue". Lily i Ruby to modelki. Lily to jeden z najsłynniejszych Aniołków Victoria's Secret. Ruby działa bardziej w high fashion. Może pochwalić się udziałem w kampaniach Marca Jacobsa, Valentino i Coach oraz licznymi pokazami.

Foto: Getty Images Wpływowe rodziny w modzie

Tematy:

Polecamy także:

Nieprawidłowy email