Top Lista Osobista #9: Katarzyna Czubak

Co w ostatnim czasie mnie zachwyciło? Muszę przyznać, że coraz częściej sięgam po projekty polskich marek! Nowa torebka, buty, a także perfumy – wszystko pochodzi od naszych rodzimych projektantów. Trochę mnie to zaskoczyło, oczywiście pozytywnie. Sprawdźcie w takim razie, o co wzbogaciła lub wzbogaci się moja garderoba. Zapraszam.

Foto: Zdjęcia własne VU MAG

MAKO

Projektantki MAKO poznałam kilka lat temu na łódzkim Fashion Weeku. Wtedy w swojej ofercie posiadały tylko torby – duże, pojemne, wykonane z dobrej jakości skór w fantastycznych i zawsze modnych kolorach. Z biegiem czasu projekty dziewczyn zdobyły serca Polek – ja torebek z logo MAKO w szafie mam trzy. Teraz przyszedł czas na buty. Botki ze zdjęcia już znalazły miejsce w mojej szafie, więc może jakieś szpilki.

PUMA

Popularny brand przeżywa swój renesans. Świetne projekty, jeszcze lepsze współprace i ikona mody jako dyrektor kreatywna – sukces gwarantowany. I tak się stało. Kolekcje sygnowane imieniem Rihanny sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Ostatnio miałam okazję zapoznać się z jej kolejnymi projektami na sezon wiosna-lato 2016. W Polsce jej ambasadorami została ekipa z Top model. Zapowiada się ciekawie.

Foto: Zdjęcia własne VU MAG Top LISTA

BOHOBOCO

Nie skłamię, jak napiszę, że kocham ten zapach. Pomimo że od jego premiery minęło już kilka lat, to pozostałam jego wierną fanką. Perfumy Bohoboco No 1 to mieszanka takich nut zapachowych jak: czarny pieprz, wanilia, gałka muszkatołowa, drzewo cedrowe i białe piżmo. Zawsze mam je na mojej toaletce, a przy stylizacji traktuje je jak przysłowiową kropkę nad "i"

Foto: Zdjęcia własne VU MAG Top LISTA

LEVI’S

Jeansówka w mojej szafie zagościła na dobre. Posiadam już jedną marki Levi's, którą mogłam sobie także spersonalizować – odbarwiona, poprzecierana, ozdobiona dużą ilością agrafek. Jednak na obecną pogodę niezbyt  się nadaje, więc może czas sprawić sobie jej zimową odsłonę. Lata 90. są w modzie, więc wersja kurtki z kożuszkiem jest jak najbardziej "in".

Foto: Zdjęcia własne VU MAG Top LISTA

Tematy:

Nieprawidłowy email