Best Look: Zuza Bijoch w kombinezonie vintage Yves Saint Laurent

Tłum gwiazd pojawił się na wtorkowej Wielkiej Gali Gwiazd Plejady, która odbyła się w Pałacu Prymasowskim. Znani i lubiani postawili na stylizacje nawiązujące do Złotej Ery Hollywood. Zuza Bijoch przełamała tę konwencję, wybierając kombinezon vintage Yves Saint Laurent nawiązujący do lat 70.

Foto: East News

Na Wielkiej Gali Gwiazd Plejady rozdane zostały statuetki w sześciu kategoriach: Osobowość roku, Gwiazda Stylu, Metamorfoza roku, Gwiazda sieci, Debiut roku oraz Nadzieja Plejady. Przyznane zostały również dwie Super Gwiazdy Plejady.

Foto: AKPA Zuza Bijoch
Foto: East News Zuza Bijoch

Zuza Bijoch, ambasadorka marki Elixa wręczała razem z redaktorem naczelnym Plejady-Marcinem Cejrowskim statuetkę w kategorii Osobowość Roku. Polska top modelka zjawiskowo prezentowała się w kombinezonie vintage Yves Saint Laurent w stylu safari. Stylizację modelki uzupełniły dodatki: bransoletka i zegarek marki Elixa.

Foto: East News Zuza Bijoch

Kreacja Zuzy nawiązuje do kolekcji późnych lat 70. francuskiego domu mody. Minimalistyczną stylizację Zuza uzupełniła uprzężą od Zany Bayne, której projekty noszą m.in. Madonna Anja Rubik i Lady Gaga. Do tego czarne sandałki na obcasie Badury i torebka na łańcuszku. Odważnie i stylowo!

Foto: East News Zuza Bijoch

Tematy:

Nieprawidłowy email