Best Look: Cate Blanchett w sukni od Marca Jacobsa

Festiwal Filmowy w kalifornijskim Palm Springs to święto europejskiego kina niezależnego. Na tym filmowym wydarzeniu nie zabrakło znanych i cenionych gwiazd jak m.in. Cate Blanchett. Australijska aktorka otrzymała statuetkę za rolę w filmie „Carol”. Gwiazda błyszczała w pięknej sukni od Marca Jacobsa.

Foto: East News

Palm Springs Festival to przedsmak wielkich filmowych imprez, które odbędą się w tym roku. Choć to wydarzenie poświęcone jest europejskiemu kinu offowemu, do kalifornijskiego Palm Springs przyjechała śmietanka światowego show-biznesu. Nie zabrakło hollywoodzkich gwiazd, jak m.in. Johnny'ego Deppa, Kate Winslet i Rooney Mary. Pojawiła się również ceniona w świecie filmowym Cate Blanchett. Australijska gwiazda została nagrodzona za rolę w filmie „Carol”, w którym zagrała główną rolę.

Foto: East News Cate Blanchett

Cate jak na wielką gwiazdę przystało, tego wieczoru zaprezentowała się elegancko i z klasą. Blanchett na wielkie gale wybiera zazwyczaj eleganckie dopasowane suknie od najlepszych projektantów. Tym razem zaprezentowała się kreacji z długim rękawem w odcieniach szarości i błękitu.

Foto: East News Cate Blanchett

Suknia pochodzi od Marca Jacobsa. Kreacja jest prosta, ale bardzo efektowna. Wszystko za sprawą złotej aplikacji, którą została ozdobiona suknia. Do tego elegancka biżuteria luksusowej marki Tiffany & Co. oraz szpilki Salvatore Ferragamo. Całość zjawiskowego looku uzupełniła elegancka fryzura oraz czerwona szminka.

Tematy:

Nieprawidłowy email