Vintage Wanted - buty i kapelusz

Stylizacja zachowana w klimacie boho-hippie, czyli tak jak lubię najbardziej. Nawet sceneria zgrała się z zestawem. Kapelusz jest polskiej marki Skoczów, za czasów młodości mojej mamy robili najlepsze kapelusze w Polsce. Kupiłam go na portalu aukcyjnym z papierową, już pożółkłą metką, na której widniała data 1991. Bez wątpienia jest to prawdziwy zakup vintage!

Grafika: U. Zwardoń

Do kapelusza dobrała okulary z popularnej sieciówki stylizowane na vintage. Z kolei sweterek marki Buttercup Knitwer kupiłam w jednym z sosnowieckich second handów. Swetry tej marki są wykonywane ręcznie z naturalnych włókien. Cena takiej sztuki wynosi 165 funtów, a w second handzie jedyne 2 zł!

Ostatnim elementem vintage tej stylizacji są włoskie, skórzane buty, które podobnie jak kapelusz, udało mi się wylicytować online. Mnie urzekł ten model, bo jest zupełnie inny niż te, które możemy znaleźć w sklepach. Panterkę najbezpieczniej zakładać do klasycznych czarno-białych zestawów, ale ja postanowiłam połączyć ją z motywem kwiatowym i podoba mi się to zestawienie.

Nazywam się Kasia Gorol i prowadzę blog modowy o nazwie „Jestem Kasia”. Jako miłośniczka vintage, second handów oraz ubrań z duszą i historią, w rubryce Vintage Wanted będę pokazywać swoje najlepsze perełki w kategorii vintage. Second handy obfitują w markowe ubrania z najwyższych półek. W moim cyklu Vintage Wanted postaram się wam to pokazać.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Swetry tej marki są wykonywane ręcznie z naturalnych włókien.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Do kapelusza koniecznie okulary z popularnej sieciówki stylizowane na vintage, 30 zł

Zdjęcia vuMag BlueServices

Sweterek marki Buttercup Knitwer pochodzi z jednego z sosnowieckich second handów.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Cena takiej sztuki wynosi 165 funtów, a w second handzie jedynie 2 zł!

Grafika: U. Zwardoń

Stylizacja zachowana w klimacie boho-hippie, czyli tak, jak lubię najbardziej. Nawet sceneria zgrała się z zestawem.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Kapelusz jest polskiej marki Skoczów, za czasów młodości mojej mamy robili najlepsze kapelusze w Polsce. Kapelusz filcu Skoczów z 1991 roku, 39 zł

Zdjęcia vuMag BlueServices

Włoskie, skórzane buty vintage kupiłam w sieci. Panterkę najbezpieczniej zakładać do klasycznych czarno-białych zestawów, ale ja postanowiłam połączyć ten motyw z motywem kwiatowym.Buty, 100 zł

Tematy:

Nieprawidłowy email