Best Look: Victoria Justice w spódnicy Alice+Olivia

Elegancko, kobieco, ale też z przymrużeniem oka. Tak można opisać stylizację Victorii Justice, która pojawiła się na sztuce „Sherlock Holmes” w jednym z kalifornijskich teatrów.

Foto: Getty Images

22-letnia aktorka i piosenkarka gościła na teatralnej premierze „Sherlocka Holmesa”. Choć Victoria nie gra w spektaklu, była jedną z najchętniej fotografowanych gwiazd. Nic dziwnego! Tego wieczoru wyglądała naprawdę pięknie i trudno było oderwać od niej wzrok.

Crop top + spódnica midi to bardzo popularne zestawienie wśród fashionistek. Victoria również zdecydowała się na takie rozwiązanie i trzeba przyznać, że był to strzał w dziesiątką.

Elementem, który „robi” cały look jest szara spódnica na gumce, ozdobiona zabawnymi napisami i rysunkami nutek. Zabawna kreacja pochodzi z kolekcji nowojorskiej marki Alice+Olivia. Jej projektantem i dyrektorem kreatywnym jest Stacey Bendet.

Zestaw utrzymany został w dwóch barwach: szarym i czarnym. Te kolory pojawiły się również w dodatkach, na które złożyły się czarna kopertówka, sandałki na szpilce, oraz piękny naszyjnik. Kropką nad „i” w stylizacji ślicznej gwiazdki są pomalowane na czerwono usta! Moim zdaniem Victoria wyglądała stylowo, świeżo i elegancko. Wybierając zabawną spódnicę, pokazała, że potrafi puścić oko do mody. Słusznie! W końcu ma dopiero 22 lata i zabawa modą w tym wieku jest jak najbardziej mile widziana.

Tematy:

Nieprawidłowy email